درمان کرونا
در حالیکه تمام جهان درگیر ویروس کروناست و هنوز موفق به مهار آن نشده، یک مرد هندی با راه حل عجیب و خنده دار خود باعث تعجب همگان شد.

احمقانه ترین ایده و راه حل برای پایان کرونا

دانشمندان سراسر جهان به شدت درگیر موضوع طولانی شدن شیوع ویروس کووید 19 شده اند و با داشتن علم و امکانات پیشرفته هنوز موفق به توقف این اتفاق تلخ نشده اند اما یک متخصص آمار در کشور هند باور دارد که با یک تغییر کوچک آن هم تغییر تلفظ نام این بیماری، می توان آن را برای کل جهان درمان کرد. ادعایی عجیب، احمقانه که هیچ ریشه ی علمی ندارد و این فرد برپایه ی تصورات خودساخته ی خود آن را مطرح کرده است.

"اناند رائو" یک تند نویس و متخصص اعداد و ارقام ، اهل کشور هند باور دارد که اگر ما کووید و کرونا را به گونه ای دیگر تلفظ کنیم، نه تنها می توانیم آن را درمان کنیم، بلکه کل جهان هم از شر ویروس کرونا خلاص می شود. او بر این عقیده است که تلفظ این کلمات باعث افزایش خطرات آن شده و جهان را به ستوه آورده است اما اگر بتوانیم این روش را استفاده کنیم، فواید زیادی خواهد داشت و همه بهبودی پیدا می کنند. جالب است بدانید که این مرد هندی با وجود واکنش های متعددی که مبنی بر نادرست بودن ایده اش دریافت کرده همچنان روی ایده ی احمقانه اش اصرار دارد.

کرونا

او این چنین می گوید :نام کنونی این بیماری یا همان کرونا باعث یک شیوع غیر قابل کنترل در سراسر جهان شده است که اگر ما این کلمه را با قدرت درونی تلفظ کنیم، باعث بیدار شدن و تجلی بهبودی خواهیم شد و این بیماری به طور کامل برطرف می گردد. فقط به جای اینکه آن را کرونا و کووید 19 بنامیم، باید به آن کروناا (CARONAA ) و کویوید (COVVIYD) 19 بگوییم.

"رائو" که در زمینه اعداد و ارقام به صورت سرگرمی وارد شده بود و حتی به اسم خودش هم یک n و d اضافه کرده بود و عقیده داشت که انجام این کار باعث خوش شانسی اش می شود، حالا یک بنر نصب کرده بود و از عموم مردم خواسته بود تا تلفظ این بیماری را تغییر دهند تا بتوانند دوباره خوشبختی را تجربه کنند که اگر ما کرونا را کروناآ و کووید را کوویوید بنامیم، همین خوش شانسی برای کل جهان هم ایجاد خواهد شد و نه تنها این بیماری از کشور هند و اینکه از کل دنیا پاکسازی می شود.

ویروس کرونا

جالب است بدانید که او در باور این پیشنهاد احمقانه ی خود تنها نیست و هستند برخی از مردم ساده لوح که با او هم عقیده اند اما به طور کلی واکنش ها به صحبت های وی چندان خوشایند نبوده و کاربران فضای مجازی از اینکه "رائو" مردم جهان را احمق فرض کرده ابراز خشم و ناراحتی کرده اند. 

بسیاری از کاربران در پاسخ صحبت ها و اقدام این فرد اینگونه نوشتند :واقعا نمیدانیم چطور این مرد با وجود انتشار و اطلاعات گسترده ی روزانه درباره کرونا و درماندگی جهان در برابر این ویروس، به خود اجازه داده است چنین پیشنهادی را مطرح کند.

راه حل احمقانه یک مرد هندی برای درمان کرونا

2.425
این مطلب مفید بود ؟1213
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ن
برچسب : ویروس کرونا
وبگردی