ارسلان قاسمی
گلاره عباسی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی از سریال در چشم باد به روز کرد.

عکس قدیمی بازیگران سریال در چشم باد

سریال در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی یکی از سریال های ماندگار تلویزیون است که سال 88 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

گلاره عباسی بازیگر این سریال عکسی را در کنار بازیگران در چشم باد به اشتراک گذاشت و یادی از زنده یاد ماهچهره خلیلی بازیگر نقش گلنسا در این سریال کرد.

گلاره عباسی و ماهچهره خلیلی در سریال در چشم باد

گلاره عباسی با انتشار این عکس از سریال در چشم باد نوشت:

اون وقت ها.... در چشم باد... یاد ماهچهره عزیز گرامی...

بازیگران سریال در چشم باد

در چشم باد سریال ماندگاری به نویسندگی و کارگردانی مسعود جعفری جوزانی است که وقایع تاریخی و سیاسی سال های میان 1300 تا 1360 را مورد بررسی قرار میدهد.

محمدرضا هدایتی و پارسا پیروزفر

این سریال یکی از پربازیگرترین و پرلوکیشن ترین سریال های تلویزیونی بود که ساخت آن 5 سال طول کشید و داستان پرفراز و نشیبی از قیام میرزا کوچک خان تا آزادی خرمشهر را به تصویر کشید.

سریال در چشم باد

بازیگران زیادی در سریال در چشم باد به ایفای نقش پرداختند که از جمله آنها میتوان به:پارسا پیروزفر، ارسلان قاسمی، کامبیز دیرباز، اکبر عبدی، سعید نیک پور، ماهچهره خلیلی، سحر جعفری جوزانی، فریبا متخصص، گلاره عباسی، نیوشا ضیغمی، ستاره صفرآوه، لاله اسکندری، طناز طباطبایی، رضا شفیعی جم، فخرالدین صدیق شریف، محمدرضا هدایتی، جهانگیر الماسی، محمود پاک نیت، مصطفی زمانی، سام درخشانی، سعید راد، جلال پیشوائیان و... اشاره کرد.

ماهچهره خلیلی

عکس قدیمی گلاره عباسی و بازیگران سریال در چشم باد

4.432
این مطلب مفید بود ؟284
منبع : صفحه گلاره عباسی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : گلاره عباسی
وبگردی