ایزی لایف
پوشینه شورتی، محصول جدیدی از برند نام آشنای ایزی لایف است که در سال 99، برای اولین بار در ایران تولید و به بازار عرضه شد.

آشنایی با پوشینه شورتی ایزی لایف

پوشینه شورتی، محصول جدیدی از برند نام آشنای ایزی لایف است که در سال 99، برای اولین بار در ایران تولید و به بازار عرضه شد. شرکت زرین رویا با استفاده از بروزترین تکنولوژی دنیا، اقدام به تولید پوشینه شورتی بزرگسالان کرده است. مزایا و ویژگی های منحصر به فرد پوشینه شورتی، تغییر بزرگی در زندگی افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار ایجاد خواهد کرد.

بی اختیاری ادرار چیست؟

یکی از باور های غلط در مورد بی اختیاری ادرار این است که گمان می کنیم این چالش فقط در دوران سالمندی اتفاق می افتد اما این عارضه ممکن است برای هر کسی و در هر سن و سالی، به طور موقت یا ماندگار در اثر عواملی مثل عفونت مجاری ادراری، یبوست، جراحی، بارداری و زایمان طبیعی، چاقی و مصرف داروهای خاص اتفاق بیافتد. بنابراین، افزایش سن و بیماری های دوران سالمندی، تنها عامل ایجادکننده این عارضه نیستند.

بی اختیاری ادرار به عنوان یک تابو محسوب می شود و بسیاری از افراد از صحبت کردن در مورد آن خجالت می کشند. آمار ها نشان می دهد که بیش از 400 میلیون نفر در دنیا با چالش بی اختیاری ادرار زندگی می کنند اما جالب است بدانیم که این آمار بسیار کمتر از آمار واقعی بوده چراکه بیش از 60٪ افراد مبتلا، مشکل خود را بروز نمی دهند و سعی در انکار یا مخفی کردن آن دارند. بسته به سطح بی اختیاری ادرار (خفیف، متوسط و شدید)، افراد مبتلا دچار شرایطی مثل نیاز مکرر و فوری به دفع ادرار یا نشت ادرار به طور ناگهانی و مکرر می شوند، همین موضوع منجر به خجالت زدگی افراد شده و بر کیفیت زندگی آن ها تاثیر منفی می گذارد. به دلیل دیدگاه نادرست در مورد بی اختیاری ادرار، درصد زیادی از افراد مبتلا از حضور در جمع، رفتن به مسافرت، مهمانی و هرجایی که از دسترسی به سرویس بهداشتی مطمئن نباشند دوری می کنند.

مزایای پوشینه شورتی ایزی لایف نسبت به پوشینه چسبی

معمولا افراد فعالی که دچار بی اختیاری هستند، نسبت به استفاده از پوشینه چسبی احساس منفی دارند و مقاومت می کنند چراکه پوشینه چسبی ساختاری مشابه پوشک بچه دارد و تحرک با آن برای افراد فعال مشکل است. یکی از مهمترین ویژگی های پوشینه شورتی ایزی لایف این است که مانند لباس زیر بوده و برای انجام فعالیت های روزانه بسیار راحت است. 

پوشینه شورتی ایزی لایف، از نظر کیفیت، استفاده آسان و جذب بالا با محصولات شورتی وارداتی برابری کرده و از  نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از آن ها است. همین ویژگی ها پوشینه شورتی ایزی لایف را به کارآمدترین راهکار برای کنترل بی اختیاری ادرار تبدیل کرده است.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد پوشینه شورتی بزرگسال عبارتند از:

  • جذب سریع مایعات از سطح پوشینه با تکنولوژی ناحیه مرکزی دو لایه
  • غیرقابل رویت بودن پوشینه از روی لباس با طراحی متناسب با فرم بدن
  • تعویض آسان با پاره کردن دوخت های کناری پوشینه، بدون نیاز به درآوردن شلوار
  • تحرک راحت به کمک کش 360 درجه دور کمر نرم و منعطف 
  • حداکثر محافظت در برابر نشت به کمک لایه های محافظ عمودی دور پا و دور کمر کشسان و ضد آب
  • حفظ سلامت پوست و کاهش رطوبت سطح پوست به کمک لایه های تنفسی
  • دور انداختن راحت به کمک نوار چسبی تعبیه شده در پشت پوشینه

ویژگی پوشینه شورتی بزرگسال

تاثیر پوشینه شورتی در زندگی مراقبین

یکی از چالش های مراقبتی، برای مراقبانی که از فرد مبتلا به بی اختیاری ادرار نگهداری می کنند، پوشاندن پوشینه چسبی به آن ها است. پوشینه شورتی ایزی لایف با ساختاری مشابه لباس زیر، فرآیند پوشاندن پوشینه به فرد بزرگسال را برای مراقبان بسیار راحت کرده است. همچنین تعویض آسان پوشینه به کمک پاره کردن دوخت های کناری به مراقبان کمک می کند تا ضمن حفظ عزت نفس عزیزشان به سادگی در تعویض پوشینه به او کمک کنند.
تاثیر پوشینه شورتی در زندگی
بروز بی اختیاری ادرار و درگیری با چالش هایی چون اضطراب از نشتی ادرار، احساس نیاز فوری به سرویس بهداشتی و ... می تواند فرد مبتلا را از حضور در جمع و مشارکت در فعالیت های گروهی منصرف کرده و در طولانی مدت بر سلامت روح و روان فرد تاثیر بگذارد. 
پوشینه شورتی ایزی لایف، تنها یک محصول برای کنترل بی اختیاری ادرار نیست بلکه عاملی برای ایجاد تغییری بزرگ در زندگی افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار است. پوشینه شورتی و ویژگی های منحصر به فرد آن، این امکان را فراهم می کند تا با وجود بی اختیاری ادرار، زندگی سرشار از سرزندگی را تجربه کنیم.
 با افزایش آگاهی در مورد بی اختیاری ادرار و انتخاب پوشینه مناسب، علاوه بر مراقبت از سلامت جسمانی خود، ریتم عادی زندگی را حفظ کرده و کیفیت زندگی مان را بهبود ببخشیم. برای کسب آگاهی بیشتر در مورد پوشینه ی شورتی و زندگی با وجود بی اختیاری ادرار، به وب سایت ایزی لایف مراجعه کنید. 

پوشینه شورتی ایزی لایف، کارآمدترین راهکار کنترل بی اختیاری ادرار

55
این مطلب مفید بود ؟50
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی