اشتباه کاشت مژه
کاشت و اکستشن مژه که امروزه بسیار افزایش یافته ممکن است برایتان دردسر ساز باشد مانند دختر جوان و زیبایی که کاشت مژه بلای جانش شد.

کاشت و اکستشن مژه بلای جان دختر جوان شد

یکی از تکنیک های زیبایی و نسبتا پرطرفدار امروزی در سالن های زیبایی، کاشت مژه است که به دلیل ارتباط مستقیم با حساس ترین عضو صورت، با حساسیت فوق العاده ای باید انجام شود. گاهی نتیجه آنطور که باید پیش نرفته و آنطور که در بخش گوناگون نمناک میخوانید، موجب دردسر می شود.

تصاویر منتشر شده از یک دختر 20 ساله و وضعیت ناراحت کننده ای که داشت، به سرعت مثل یک ویروس در فضای مجازی دست بدست شده و خبرگزاری های بزرگ آن را به عنوان هشداری به تمام زنان دنیا منتشر کردند.

مژه مصنوعی مرا نابینا کرد!

وضعیت چشمان این دختر بینوا به خوبی وخامت اوضاع را نشان میداد. التهاب شدید و تورمی که لحظه به لحظه بیشتر میشد، ساعاتی این دختر را نابینا کرد.

خطر کاشت مژه

"مگان رکسون" پس از انتشار تصاویر ناراحت کننده از وضعیت چشمانش گفت که پس از گذاشتن مژه مصنوعی احساس خیلی بدی داشته و به طور غیرطبیعی چشمانش متورم شد. 

بعد از عنوان کردن مشکل خود، کارکنان آرایشگاه به او این اطمینان را دادند که این تغییرات عادی است و به سرعت برطرف میشود اما چنین نشد و وضعیت چشمانش در منزل بدتر و بدتر شد.

وخامت اوضاع او را به حد نابینایی رساند و عملا قادر به دیدن چیزی نبود تا اینکه برای کمک به یک متخصص مراجعه کرد.

اشتباه باورنکردنی آرایشگری که مژه ها را برای او کاشته بود، دلیل این اتفاق بود. در واقع او بجای چسب مژه از چسب ناخن استفاده کرده بود و دلیل این التهاب هولناک همین اشتباه بزرگ آرایشگر بود.

اشتباه هولناک آرایشگر هنگام کاشت مژه برای دختر زیبا

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی