تولد
فریبا کوثری

فریبا کوثری سفیر مبارزه با اعتیاد شد + عکس

تاریخ انتشار : 12 تیر 1400کد مطلب : 82148زمان مطالعه : 1 دقیقه
فریبا کوثری به عنوان سفیر پیشگیری از اعتیاد وظیفه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در ارتباط با پیشگیری از درگیری خانواده ها به مواد مخدر را عهده دار شد.

فریبا کوثری مسئول پیشگیری از اعتیاد شد

در سالروز جهانی مبارزه با قاچاق مواد مخدر که در 8 تیرماه با حضور سفرا، دیپلمات ها و نمایندگان دفاتر تخصصی سازمان ملل متحد برگزار شد، فریبا کوثری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان به عنوان سفیر پیشگیری از اعتیاد انتخاب شد.

فریبا کوثری با انتشار عکسهای زیر از مراسم انتخاب سفیر پیشگیری از اعتیاد در اینستاگرامش نوشت: 

خوشحالم که با افتخار به عنوان سفیر پیشگیری از اعتیاد مسئولیتی سنگین را به عهده گرفتم؛ سنگین از آن جهت که رسالت شخصی من در زندگی سینما و صحنه و پرده ی سینما نیست و خداوند متعال صحنه ی بزرگتری به نام آرامش خانواده را برایم کلید زده که موظفم برای پیشگیری از اشک های دختران و پسران و فرزندانی که شاید روزی قرار است متاسفانه خودشان یا خانواده شان درگیر معضل اعتیاد شوند قدم هایی بردارم که قبل از وقوع فاجعه مسیر زندگیشان به سمت مثبت حرکت کند؛

این رسالت الهی از هر اتفاقی زیباتر و در نهایت منجر به حال دل خوب خواهد شد انشاالله. با سپاس فراوان از همراهی همیشگی شما عزیزانم.

پ.ن :در حاشیه مراسم جلسه با سفرا، دیپلمات ها و نمایندگان دفاتر تخصصی سازمان ملل متحد در هشتم تیرماه به مناسبت سالروز جهانی مبازه با قاچاق مواد مخدر

طرح یاریگران اعتیاد

فریبا کوثری و سالار عقیلی

فریبا کوثری

فریبا کوثری سفیر مبارزه با اعتیاد شد + عکس

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی