مرجانه گلچین
سریال آسمان هوای باران دارد با بازی مرجانه گلچین ، بهرنگ علوی و فریبا کوثری 90 درصد از تصویربرداری خود را پشت سر گذاشت.

تصویربرداری آسمان هوای باران دارد به کجا رسید

شبکه یک سیما تا چند ماه آینده آماده پخش سریال جدیدی با عنوان آسمان هوای باران دارد،میشود . سریال آسمان هوای باران دارد با بازی هنرمندانی چون مرجانه گلچین و بهرنگ علوی جلوی دوربین رفت و تصویربرداری آن به مرز 90 درصد رسید.

تازه ترین خبرها از سریال آسمان هوای باران دارد

مریم فاطمی مدیر تولید مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» در خصوص روند پیشرفت تصویربرداری این سریال تلویزیونی گفت:تا امروز حدود 90 درصد از تصویربرداری این مجموعه انجام شده و می توان گفت که روزهای پایانی را سپری می کند؛ با این وجود شاید پس از بازبینی، با تصمیم گروه کارگردانی تصویربرداری در بعضی موارد ادامه پیدا کند.

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در آسمان هوای باران دارد

وی در ادامه با بیان اینکه تا امروز همه بازیگران جلوی دوربین رفته اند، اظهار کرد:هم اکنون گروه تصویربرداری در لوکیشن هنرستان دخترانه در منطقه یک تهران است که بازیگرانی چون فریبا کوثری (مدیر مدرسه)، علی عمرانی (پدر جانباز یکی از دانش آموزان)، مرجانه گلچین، بابک کریمی و مابقی دختران حاضر در مدرسه به ایفای نقش خواهند پرداخت.

مدیر تولید مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد»، در خصوص محتوای این سریال بیان کرد:مجموعه «آسمان هوای باران دارد» با پرداختن به آسیب های جامعه و اشاره به اهمیت بنیان خانواده، سعی در نشان دادن خانواده ای طراز اول دارد.

آسمان هوای باران دارد

تصاویری جدید از سریال آسمان هوای باران دارد

فاطمی در پایان با اشاره به اینکه پیش بینی ما برای اتمام تصویربرداری دوم اسفند ماه است، بیان کرد:همزمان با تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی، تدوین و مراحل فنی آن پیش می رود.

آسمان هوای باران دارد

فریبا کوثری در سریال آسمان هوای باران دارد

این سریال در راستای اهداف رسانه ملی و با تأسی به مقوله نظام تعلیم و تربیت و جایگاه خانواده در دوم مهر امسال کلید خورد. در این سریال سعی شده است چگونگی گفتمان خانواده ها و تعامل اصولی آن به تصویر کشیده شود تا مخاطب فهیم با یک خانواده متعادل با زبان هنر و دنیای تصویر آشنا شود.

داستان آسمان هوای باران دارد قصه خانواده ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ شان در مقطع دکترا راهی تهران می شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

آسمان هوای باران دارد

تصاویری جدید از سریال آسمان هوای باران دارد

شایان ذکر است؛ بابک کریمی، علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، فریبا جدیکار، تیما پوررحمانی، زهره نعیمی، فاطمه مرتاضی، رضا امامی، حسین روزمه، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، کتایون علیزاده، مریم سردشتی، نجوا صاحب الزمانی، امیررضا دلیری و الهام طهموری از جمله بازیگران آسمان هوای باران دارد هستند.
آسمان هوای باران دارد

تصاویری جدید از سریال آسمان هوای باران دارد

 
سایر عوامل این مجموعه عبارتند از:کارگردان:شهرام شاه حسینی، مدیر تولید:مریم فاطمی، مدیر برنامه ریزی:مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان:حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری:سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس:نازنین توسلی، مدیر صدابرداری:یاسر رمضانی، طراح گریم:میشا جودت، مدیر تدارکات:علی قادری، منشی صحنه:زهرا مهدوی و تهیه کننده:امیر پور رحمانی.
 
سریال آسمان هوای باران دارد کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 40 دقیقه ای در حال تولید است.

آسمان هوای باران دارد، به خط پایان نزدیک شد + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _مهر / م.ف
وبگردی