تولد
نوید و فرشته

حال و هوای نوید و فرشته در پشت صحنه جنگل آسفالت

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1403کد مطلب : 94024زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرشته حسینی و نوید محمد زاده که در سریال جنگل آسفالت در کنار یکدیگر نقش آفرینی میکنند، عاشقانه ایی دیدنی از پشت صحنه سریال منتشر کردند.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در پشت صحنه جنگل آسفالت

فرشته حسینی بازیگر سینما که در جنگل آسفالت نقش هنگامه را بازی کرده است، عکسی دو نفره و عاشقانه از پشت صحنه سریال جنگل آسفالت در کنار همسرش نوید محمدزاده منتشر نمود که در فضای مجازی بسیار وایرال شد و چهره و تیپ آقا و خانم بازیگر مورد توجه قرار گرفت. در این بخش از نمناک عکس فرشته حسینی و نوید محمدزاده را در پشت صحنه سریال جدیدشان می بینید.

فرشته حسینی بازیگر نقش هنگامه که در سریال جنگل آسفالت کنار همسر واقعیش نوید محمد زاده بازیگر نقش پاشا بازی می کند، به تازگی عکسی دو نفره و عاشقانه را منتشر نمود و نوشت:

series backstage with my dearest

بک استیج (پشت صحنه) سریال جنگل آسفالت با عزیزترینم

نوید محمدزاده و فرشته حسینی

نوید محمدزاده و فرشته حسینی در پشت صحنه جنگل آسفالت/ عکس از نادر فرقانی

فیلم مشترک نوید محمدزاده و فرشته حسینی بعد ازدواج

این سریال اولین همکاری این زوج هنرمند نیست و فرشته حسینی و نوید محمدزاده در سریال قورباغه نیز همکاری داشته اند، جالب است بدانید در جنگل آسفالت زوج هنرمند دیگری (ریما رامین فر و امیر جعفری) نیز حضور دارند.

فرشته حسینی و نوید محمدزاده در 4 اردیبهشت 1400 با انتشار ویدئویی خبر ازدواج خود را اعلام کردند. نوید محمدزاده متولد 17 فروردین ماه سال 1365 و اصالتا اهل ایلام و کُرد است و همسرش فرشته حسینی بازیگر سینما و تئاتر ایران متولد 6 اردیبهشت 1376 در تهران می باشد. او در خانواده ای پر جمعیت و از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌ در تهران زاده شد و شش خواهر و یک برادر دارد.

حال و هوای نوید و فرشته در پشت صحنه جنگل آسفالت

4.627
این مطلب مفید بود ؟252
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی