نوید محمدزاده

نوید محمددزاده در فیلم اصغر فرهادی؟!

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1399کد مطلب : 33274زمان مطالعه : 1 دقیقه
نوید محمدزاده بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام به کنار گذاشته شدن از لیست بازیگران فیلم اصغر فرهادی واکنش نشان داد.

شایعه بازی نوید محمدزاده در فیلم اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان سرشناس کشورمان در جدیدترین تجربه سینمایی اش فیلم قهرمان را مقابل دوربین میبرد.

در خبرهای منتشر شده درباره این فیلم سینمایی از حضور نوید محمدزاده به عنوان بازیگر نام برده شده بود که با واکنش این هنرمند کشورمان مواجه شد.

نوید محمدزاده از فیلم اصغر فرهادی کنار گذاشته شد؟!

با معرفی امیر جدیدی و محسن تنابنده به عنوان دو بازیگر اصلی فیلم قهرمان خبرهایی از کنار گذاشته شدن نوید محمدزاده از لیست بازیگران این فیلم به گوش میرسید که نوید محمدزاده آن را تکذیب کرد.

نوید محمدزاده با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت:

پست نوید محمدزاده

اصغر فرهادی در فیلم قهرمان به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده حضور دارد و سرمایه گذاری این فیلم به احتمال زیاد برعهده بخش سینمایی شبکه آرته فرانسه است.

محسن تنابنده و امیر جدیدی دو بازیگر نقش اصلی فیلم قهرمان هستند و این فیلم اولین تجربه همکاری آنها با این کارگردان است.

بازیگران فیلم اصغر فرهادی

فیلم جدید اصغر فرهادی چند روز پیش موفق به دریافت مجوز ساخت شد و این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد و به زودی در شیراز مقابل دوربین خواهد رفت.

اصغر فرهادی

عوامل ساخت فیلم قهرمان عبارتند از:

نویسنده، کارگردان و تهیه کننده:اصغر فرهادی، مجری طرح:حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری:علی قاضی، تدوین:هایده صفی یاری، صداگذار:محمدرضا دلپاک، مدیر تولید:محمد یمینی، برنامه ریز:پریسا گرگین، دستیار اول کارگردان:امین خنکال، صدابردار:مهدی صالح کرمانی، طراح گریم:مهردادمیرکیانی، طراح صحنه:مهدی موسوی، طراح لباس:نگار نعمتی، عکاس:امیرحسین شجاعی، روابط عمومی:ثمین مهاجرانی.

واکنش نوید محمددزاده به کنار گذاشته شدن از فیلم اصغر فرهادی!

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی