نتایج قرعه کشی ایران خودرو

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1401کد مطلب : 79792زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در قرعه کشی اخیر ایران خودرو شرکت کرده اید و منتظر مشاهده نتایج قرعه کشی هستید، در این گزارش با نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو آشنا خواهید شد.

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز

بنابر تصمیم هایی که برای عرضه خودرو در کشور صورت گرفت، شرکت ایران خودرو برای کنترل قیمت ها برای پیش فروش و فروش فوق العاده در طول سال برنامه هایی را تدوین و اجرایی می کند و تعدادی خودرو را برای قرعه کشی اطلاع رسانی می کند. با این وجود در هر سری از قرعه کشی های ایران خودرو، خودروهای متفاوتی برای قرعه کشی انتخاب می شوند و شما می توانید خیلی ساده و آسان شرکت کنید. از این رو طبیعتا برای شرکت در این قرعه کشی، باید از قبل اقدام به پیش ثبت نام ایران خودرو نمائید.

اما معمولا از زمان شروع تا پایان ثبت نام 3 روز وقت دارید تا در قرعه کشی ایران خودرو شرکت کنید و کد پیگیری خود را دریافت کنید. سپس در یک یا دو روز بعد از اتمام زمان قرعه کشی، قرعه کشی صورت می گیرد و نتایج بصورت یک فایل pdf در وب سایت های معتبر و حتی در پنل کاربری شما در سایت ایران خودرو ثبت می شود که می توانید یکی از این دو روش را انتخاب کنید و از نتایج قرعه کشی مطلع شوید. با این وجود لازم به ذکر است که متداول ترین شیوه ممکن برای مشاهده نتایج ایران خودرو، استفاده از پنل کاربری شما است که در ادامه این گزارش از نمناک می توانید بصورت قدم به قدم آشنا شوید. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد وب سایت ایران خودرو شوید و از قسمت ورود کاربر، اطلاعات حساب کاربری خود را که شامل کد ملی و رمز عبوری است که از قبل تعیین کرده اید را وارد نمائید. بعد از وارد کردن این دو اطلاعات باید گزینه «ورود» را انتخاب کنید.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

قدم دوم؛ با وارد کردن صحیح اطلاعات کاربری، وارد پنل کاربری خودتان در سایت ایران خودرو خواهید شد که گزینه های مختلفی را در این صفحه مشاهده خواهید نمود. با این وجود اگر تصمیم به مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو را دارید، باید از انتهای صفحه گزینه صورتی رنگ «استعلام وضعیت قرعه کشی» را انتخاب کنید که در تصویر ذیل هم مشخص شده است.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

قدم سوم؛ در این بخش تعداد دفعات شرکت در قرعه کشی و شماره های پیگیری به همراه تاریخ قرعه کشی و وضعیت را مشاهده کنید. از این رو اگر به تازگی در قرعه کشی ثبت نام کرده اید، باید آخرین گزینه پائین صفحه را مشاهده کنید که در این بخش به شما نشان داده خواهد شد که آیا برنده شده اید یا خیر؟! همچنین شماره پیگیری شما نیز در هر ردیف درج شده است که می توانید برای پیگیری از طریق فایل pdf انتشار یافته توسط شرکت ایران خودرو، بررسی کنید که آیا این شماره درج شده است یا خیر.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

توجه مهم : برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو با شماره پیگیری، همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید شماره پیگیری شما نیز در هر ردیف درج شده است که می توانید برای پیگیری از طریق فایل pdf انتشار یافته توسط شرکت ایران خودرو، بررسی کنید که آیا این شماره درج شده است یا خیر.

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز

444
این مطلب مفید بود ؟359
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن
برچسب : ایران خودرو
وبگردی