سعید آقاخانی

سعید آقاخانی با فیلم حمال طلا در سینمای آنلاین

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1399کد مطلب : 77131زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم حمال طلا ساخته توزج اصلانی با بازی سعید آقاخانی و ژاله صامتی در سینمای آنلاین اکران میشود.

فیلم حمال طلا از امروز در سینمای آنلاین

فیلم حمال طلا به کارگردانی تورج اصلانی و تهیه کنندگی منصور سهراب پور سال 97 ساخته شد و یکی از فیلم های بخش نگاه نو در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود.

این فیلم سینمایی مجوز اکران دریافت کرد و از امروز 19 مردادماه 99 در سینمای آنلاین به اکران در می آید.

داستان و بازیگران فیلم حمال طلا

فیلم حمال طلا که سابقه اکران در جشنواره بین المللی فیلم پوسان را دارد و در آخرین حضور بین المللی خود در کشور هندوستان جایزه بهترین فیلمنامه را دریافت کرد از امروز اکران آنلاین خود را آغاز میکند.

فیلم حمال طلا

داستان فیلم حمال طلا درباره مردی است به نام رضا که حمال طلا است و وظیفه انتقال طلا از کارگاه به طلافروشی ها را برعهده دارد و یک روز در حین حمل طلا، دزد طلاهای او را میدزد و این تازه آغاز ماجراهای این قصه است.

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی، ژاله صامتی، امید روحانی، علیرضا مهران، پیام احمدی نیا، لطف اله سیفی، امین آقافرزانه، حسن زاهدی، داود محمدآبادی، محمد فراهانی، محمود شفیع خانی، رضا شفیع خانی و.... بازیگران فیلم حمال طلا را تشکیل میدهند.

ژاله صامتی

عوامل ساخت فیلم حمال طلا عبارتند از:

نویسنده و کارگردان:تورج اصلانی، تهیه کننده:منصور سهراب پور، مدیر فیلمبرداری:حسن اصلانی، طراح صدا:علیرضا علویان، تدوین:امیر ادیب پرور و حمید علیقلیان، صدابردار:محمد صالحی، موسیقی:مسعود سخاوت دوست، مدیر تولید:سعید هاشمی، طراح صحنه و لباس:مجید علی اسلام، گریم:رضا عربی، سرمایه گذار:فرشته جغتایی و تورج اصلانی، برنامه ریز:عقیل تقی زاده و مشاور رسانه ای:منصور جهانی و منوچهر جهانی.

پیام احمدی نیا

سعید آقاخانی با فیلم حمال طلا در سینمای آنلاین

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی