خانه طلا کاری شده
تاجر ثروتمند ویتنامی خانه ای ساخت که تمام لوازم آن با طلا یا روکش طلا ساخته شده و این خانه را تبدیل به یک جاذبه گردشگری کرده است.

خانه طلا کاری شده مرد ویتنامی با لوازم روکش طلا

منحصر به فرد بودن یک خانه می تواند به دلایل مختلف باشد. شاید یک معماری خاص و یا لوازم فوق لاکچری داخل آن توجهات را بخود جلب کند و شاید هم بیشتر از این و استفاده از طلای ناب و اصل در ساخت آن همه را مجذوب سازد، مثل خانه ای که در این بخش از سرگرمی نمناک تصاویرش را مشاهده می کنید.

مجسمه طلا

یک تاجر ویتنامی، به خاطر خانه منحصر به فرد خود که هم در داخل و هم از بیرون طلاکاری شده، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. آقای "ون ترونگ"که طبق گزارشات، ثروت خود را از طریق تجارت در زمینه املاک و مستغلات به دست آورده است پس از بازدید از بسیاری از کشورهای جهان، تصمیم گرفت به شهر خود بازگردد و خانه ای با جذابیت گردشگری واقعی بسازد.

خانه طلایی

پس از صحبت با یک دکوراتور تصمیم گرفت به سراغ تم طلایی برود؛ همانطور که در عکس های زیر به وضوح می بینید، میتوان گفت که او حتی در مورد طلاکاری کمی زیاده روی هم کرده است. از دیوارها گرفته تا مبلمان و تزئینات مختلف، همه چیز به نظر می رسد که از طلا یا حداقل روکش طلا ساخته شده است.

خانه طلا کاری شده

این تاجر جوان ویتنامی گفته است که مدتی بود تصمیم به ساخت خانه ای طلاکاری داشت، اما تنها شش سال پیش بود که زمان آن را پیدا کرد تا آن را به واقعیت تبدیل کند. تکمیل این پروژه، سه سال طول کشید، اما به محض آماده شدن، به سرعت یک جاذبه محلی برای گردشگران تبدیل شد.

خانه طلایی ویتنامی

نمای بیرونی طلاکاری شده چشم هر رهگذری را به خود جلب می کند و بسیاری از آنها برای گرفتن عکس می ایستند و به معماری منحصر به فرد و مجسمه های طلایی مختلف تزئین بالکن ها خیره می شوند.

خانه طلا نما

اما علاقه مالک به استفاده از طلا در داخل آشکارتر است. همه چیز با روکش طلا به نظر می رسد، حتی اگر در واقعیت فقط رنگ شده یا با ورق طلا پوشانده شده است، اما اثر آنقدر واقعی است که اکثر بازدیدکنندگان معتقدند که هم نمای بیرونی و هم داخلی خانه با طلای 18 عیار پوشانده شده است.

تابلو طلا کار شده

صندلی طلا

مبل با روکش طلا

خانه ای که در و دیوارش از طلاست + عکس

3.321
این مطلب مفید بود ؟147
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی