تولد
رکورد لاغری
لاغری سریع و کاهش وزن راحت، آرزوی گاها دست نیافتنی بسیاری از افراد جامعه است در حالیکه برای صاحب رکورد عجیب گینس، بسیار ساده میباشد.

رکورد کاهش وزن و لاغری سریع در کتاب گینس

یک مرد 69 ساله اهل جمهوری داغستان روسیه ادعا می کند که پس از کاهش وزن بیش از 11 کیلوگرم در طول یک مسابقه 2.5 ساعته، رکورد جدیدی در سریع ترین کاهش وزن ثبت کرده است.

پیرمرد

باهاما آیگوبوف، مردی که داستان باورنکردنی اش را در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید، قبلاً در سال 2019 نام خود را در کتاب رکوردهای روسیه به ثبت رسانده بود که پس از یک مسابقه 5 ساعته 9.3 کیلوگرم وزن کم کرد، اما اخیراً موفق شد با کاهش 11.1 کیلوگرم وزن در 2.5 ساعت در طول مسابقه رکورد خود را ثبت کند.

صاحب این رکورد عجسیب گینس، در یک مسابقه 21 کیلومتری در ماخاچکالا. آیگوبوف توانست با کم کردن 11 کیلوگرم وزن، رکورد خود را در کتاب رکوردهای گینس به رسمیت ثبت کند.

او میگوید:در طول این سه سال و نیم، بسیاری از آمریکایی‌ها و روس‌ها سعی کردند رکورد من را بشکنند. آنها نمی توانند این کار را انجام دهند. 25 نفر آن را امتحان کردند، حتی نیروهای نظامی نخبه، اما نه تنها موفق نشدند بلکه بیش از نیمی از آنها در بیمارستان بستری شدند.

کاهش وزن

باهاما آیگوبوف که قهرمان روسیه، اروپا و حتی جهان در رشته های جودو، سامبو، یونان روم و کشتی آزاد است، تجربه تمرینات سخت زیادی برای مبارزات داشته است. او به خود می بالد که در جوانی می توانست تا 17 کیلوگرم وزن خود را برای مبارزات کم کند، اما از آن زمان تا کنون این قدرت کاهش وزن برایش سخت تر شده است. با این حال، او موفق شد از نظر کاهش وزن هر رقیب دیگری را شکست دهد.

11 کیلو لاغری در کمتر از 3 ساعت !! + عکس

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی