تولد
رنگ مو چشم میشی
در انتخاب رنگ مو باید به نکات مهمی از جمله رنگ پوست و رنگ چشم توجه کنید. رنگ چشم میشی یکی از رنگ های خاص است که باید رنگ موهای خاصی هم برایش انتخاب شود.

انتخاب رنگ موی مناسب رنگ چشم میشی

اگر چشم های میشی رنگ دارید، قبل از اینکه بخواهید به سراغ رنگ موی مناسب بروید، بهتر است که دست نگه دارید و این قسمت از نمناک را تا انتها مطالعه کنید.

در این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه متناسب با رنگ چشم خود، یک رنگ موی مناسب ایجاد کنید که نه تنها ظاهر شما را زیباتر کند، بلکه خودتان هم نسبت به آن حس بهتری داشته باشید، پس با ما در این بخش از دنیای مد نمناک همراه باشید.

چشم میشی

شناخت رنگ پوست

شما باید در ابتدا رنگ پوست خود را بشناسید. تقریباً 3 نوع دسته بندی برای رنگ پوست وجود دارد. رنگ روشن، معمولی و رنگ تیره. اکثر خانم هایی که چشم میشی دارند، پوست آن ها روشن یا معمولی است.

بهترین رنگ مو برای پوست روشن و چشم میشی

پوست روشن یعنی پوست سفید یا کمی رنگ پریده، بهترین مکمل برای پوست سفید و چشم میشی، این است که بلوند مناسبی را انتخاب کنید. بهتر است روشن ترین حالت ممکن برای بلوند را انتخاب کنید تا ظاهر شما زیباتر جلوه کند.

  1. اگر چشم های میشی و صورت نسبتاً رنگ پریده ای دارید، رنگ شامپاینی مدیوم برای موهای تان عالی عمل می کند. سایه های سبز یا آبی در شامپاینی مدیوم، تضاد بسیار خوبی را با تناژ صورتی پوستتان ایجاد خواهد کرد.
  2. بلوند زرد یا هر چیزی در دسته بندی بلوند طلایی، برای افرادی که پوست روشن و گرمی دارند و چشم آن ها میشی رنگ است نیز مناسب است.
  3. پوست روشن و چشم میشی با یکدیگر ترکیب خوبی را ایجاد می کنند و یک بلوند معمولی تا قهوه ای روشن برای آن ها مناسب است.
  4. بهترین رنگ مو برای چشمان میشی و پوست معمولی (پوست معمولی یعنی گندمی روشن ، زیتونی یا سبزه روشن)
  5. رنگ موی قهوه ای خاکستری معمولی با سایه های سبز و آبی برای چشم میشی و پوست گندمی بسیار عالی است.
  6. پوست نسبتاً سبزه و چشم میشی با موی بلوند طلایی یا رنگ موی بلوند پلاتینی روشن، ظاهر بسیار خوبی را ایجاد می کند.
  7. کسانی که رنگ پوست گرم با چشم های میشی دارند، می توانند از رنگ مو های بورگاندی تیره و قهوه ای استفاده کنند.

رنگ بلوند طلایی

بهترین رنگ مو برای چشم های میشی و پوست برنز

منظور از پوست برنزه پوست قهوه ای معمولی است، پوست برنزه با چشم میشی، ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می کند و رنگ موی شکلاتی پر رنگ و قهوه ای بلوطی یا خرمایی برای این افراد بسیار زیبا خواهد بود. البته قهوه ای معمولی برای این افراد خیلی خوب جلوه نمی کند.

بهترین رنگ مو برای چشم میشی و پوست تیره

چشم میشی و پوست تیره ترکیب بسیار نادری است اما به هر حال این افراد می توانند از رنگ موی قهوه ای تیره استفاده کنند که به هر نوع رنگ پوستی می آید و زیبا جلوه می کند.

چشم میشی و پوست تیره

رنگ چشم میشی و زیر تناژ پوستی

برای اینکه رنگ موی صحیحی را متناسب با چشم های میشی استفاده کنید، باید به زیرتناژ پوست خود دقت کنید. زیر تناژ پوست می تواند گرم، خنک یا خنثی باشد. مزیت اصلی داشتن چشم میشی، این است که می توانید هم از رنگ موهای خنک و هم رنگ موهای گرم استفاده کنید.

رنگ چشم میشی و تناژ پوست خنک

اگر پوست شما زیر تناژ صورتی یا آبی دارد، یعنی رگ های روی مچ دست شما آبی یا بنفش هستند، پس بهتر است از رنگ موی خاکستری مثل بلوند یخی یا خاکستری روشن یا قهوه ای خاکستری ملایم استفاده کنید. هایلایت قرمز و طلایی برای شما مناسب نیست.

رنگ چشم میشی و زیر تناژ گرم

اگر پوست شما زرد یا هلویی است و رگ های دستتان سبز است، هایلایت طلایی و متمایل به قرمز برای شما مناسب خواهد بود. بهترین رنگ ها برای زیر تناژ پوست گرم، رنگ طلایی روشن، قهوه ای ملایم، مسی، زنجبیلی و غیره است.

رنگ مو و تناژ رنگ پوست

رنگ چشم میشی و زیر تناژ خنثی

خوشبختانه این افراد می توانند از هر رنگ مویی استفاده کنند اما معمولاً رنگ موی خاکستری یا متمایل به قرمز برای این افراد مناسب تر است.

انواع رنگ موهای طبیعی خودِ فرد با چشم میشی

رنگ چشم میشی و موی بلوند

این افراد نباید از بلوند های خیلی روشن استفاده کنند. بهتر است به بلوند معمولی یا بلوند تیره اکتفا کنند. البته کسانی که رنگ چشم میشی روشن دارند، می توانند از انواع بلوند استفاده کنند.

رنگ چشم میشی و موی خرمایی

این افراد نباید از تناژ های خیلی تیره استفاده کنند. بهتر است که رنگ موهایی با رنگ و تیرگی معمولی و یا رنگ های غنی استفاده کنند اما توجه داشته باشند که رنگ موهای شان تیره تر از قهوه ای شکلاتی نباشد.

چشم میشی و موی خرمایی

بهترین انواع رنگ موی قرمز برای چشم های میشی

طلایی یا قهوه ای مایل به قرمز، بهترین رنگ برای خانم هایی است که چشم میشی رنگ دارند.

بلوند توت فرنگی هم برای این افراد بسیار مناسب است.

رنگ موهای غیر طبیعی برای چشم های میشی

اگر تناژ پوستتان گرم است، بهتر است از رنگ هایی مثل بنفش و آبی دوری کنید.

اگر زیر تناژ پوست شما خنک است، از همه انواع رنگ های قرمز اجتناب کنید.

رنگ مو های مناسب برای چشم میشی تیره، کم هستند. همچنین ممکن است رنگ این چشم ها در طول زمان، تیره و یا روشن شود و به همین دلیل بهتر است که بیشتر به تناسب پوست خود دقت کنید که گرم یا سرد است و طبق آن رنگ موی تان را انتخاب کنید.

ساده ترین راهکار برای پیدا کردن رنگ موی مناسب برای چشم های میشی

  • اگر داخل چشم تان رگه های قهوه ای و طلایی وجود دارد، بهتر است از رنگ های گرم استفاده کنید.
  • اما اگر رگه های خاکستری یا آبی می بینید، بهتر است از تناژ های خنک استفاده کنید.

بهترین رنگ مو برای خانم های چشم میشی

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : رنگ مو
وبگردی