محسن کیایی و همسرش

بازیگران سریال هم گناه و همسرانشان + تصاویر

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1399کد مطلب : 77145تعداد نظرات : 1 نظر
تصاویری دیدنی از بازیگران سریال هم گناه در کنار همسرانشان را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

عکس هایی از بازیگران سریال هم گناه و همسرانشان

هم گناه اولین سریال مصطفی کیایی در نمایش خانگی بود که از اولین هفته اسفندماه توزیع شد و در دو فصل 12 قسمتی روایتگر داستانی خانوادگی بود.

این سریال که با استقبال ویژه ای در نمایش خانگی مواجه شد یکی از پربازیگرترین سریال های نمایش خانگی بود که آخرین قسمت آن 27 مردادماه توزیع شد و پرونده این سریال مصطفی کیایی هم بسته شد.

به بهانه بازی های درخشان بازیگران این سریال و استقبال از آن در نمایش خانگی به سراغ تصاویری از بازیگران این سریال در کنار همسرانشان در دنیای خارج از فیلم رفته ایم و تصاویری از آنها را گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

بازیگران سریال هم گناه را در کنار همسرانشان ببینید

از میان بازیگرانی که در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند و تصاویری از آنها در کنار همسرانشان وجود دارد میتوان به محسن کیایی، مارال بنی آدم، افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان، رویا تیموریان و مسعود رایگان، احسان کرمی و شیرین اسماعیلی اشاره کرد.

افسانه چهره آزاد و همسرش

احسان کرمی و همسرش

محسن کیایی و همسرش

مارال بنی آدم

شیرین اسماعیلی و همسرش

رویا تیموریان و همسرش

مصطفی کیایی و همسرش

بازیگران سریال هم گناه

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، پدرام شریفی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، افسانه چهره آزاد، مارال بنی آدم، علی باقری، سوگل خلیق، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، محمد موحدنیا، مرتضی آقاحسینی، محمد رسول صفری، هنگامه قاضیانی، فرانک کلانتر، ساقی حاجی پور، آیتک جاوید نژاد، فروغ قجابگلی و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

رویا تیموریان و مسعود رایگان

تصاویری دیدنی از بازیگران سریال هم گناه در کنار همسرانشان

4136
این مطلب مفید بود ؟10927
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی
    not found