خانه روح زده
خانه ای که به تازگی از آن یک خانواده ی چهار نفره شده بود مشکلی داشت، مشکلی که ترس و وحشت را به جانشان انداخته و شبهای متفاوتی برایشان رقم زده بود.

ماجرای روح سرگردان در آپارتمان زوج جوان

حتما شما هم درمورد تسخیر خانه توسط ارواح یا وجود روح سرگردان یکی از گذشتگان در جاهای مختلف، داستان هایی شنیده اید اما قطعا نمیدانید کدامیک چقدر حقیقت داشته یا ساختگی است.

نمیخواهیم درمورد حقیقی یا تخیلی بودن این داستان ها صحبت کنیم بلکه در بخش گوناگون نمناک از خانواده ای خواهیم گفت که به گفته ی خودشان به دلیل وجود روح یک زن، مجبور شده اند شبها بیرون از خانه بخوابند.

خوابیدن در بالکن از ترس روح

به گزارش odditycentral یک زوج فرانسوی، چادر کوچکی در بالکن خانه آپارتمان خود برپا کرده و بیش از یک ماه است که داخل بالکن می خوابند چراکه معتقدند خانه آن ها توسط یک روح تسخیر شده است.

" پاتریکا " و "دیوید" به همراه دو فرزندشان، آپارتمانی نزدیک یک پارک در یکی از شهرهای فرانسه خریداری کردند. این خانه سال 2016 ساخته شده بود و خانه نسبتا مدرنی محسوب می شد که در آن محله وجود داشت اما این خانواده مدت زمان طولانی نتوانستند از زندگی کردن در آن لذت ببرند و اتفاقات عجیبی که برایشان رخ داد همه چیز را تغییر داد.

ترس از روح

"پاتریکا" در این مورد توضیح داده است که بعد از این که وارد این خانه شدند، پس از چند روز چیز های عجیب و غریبی را در آن می بینند و بعد از مدتی کل خانواده متقاعد می شوند که اتفاقات عجیبی داخل آپارتمان رخ می دهد.

همه چیز برای آن ها بسیار سخت پیش می رفت تا این که تصمیم گرفتند یک چادر در بالکن نصب کنند و یک شب پر از آرامش را سپری کنند و جالب است بدانید که حالا به مدت یک ماه هم به این شرایط ادامه دادند.

ماجرا از کجا شروع شد؟

همه این اتفاقات وحشتناک از ظاهر شدن سایه های عجیب روی گوشه کنار خانه شروع شد. آن ها با یک روزنامه فرانسوی هم مصاحبه کردند و اظهار داشتند که این سایه ها سر و صدای بلندی داشتند و حرکت می کردند.

گاهی تلویزیون خود به خود روشن می شد، تلفن بدون هیچ دلیلی زنگ می زد، ظروف داخل کابینت صدا های عجیب و غریبی می دادند و بسیاری از اتفاقات دیگر که مشابهش را بارها در فیلم های تخیلی دیده ایم و این باعث شده بود آنها به این باور برسند که روحی سرگردان در خانه وجود دارد یا روح به خانه ی آنها حمله کرده است.

روح یک زن

ترس و وحشت باعث شد تا از یک شخص ماهر در این زمینه کمک گرفتند و از او خواستند که انرژی اش را صرف شناسایی این روح کند. فردی که قرار شد این خانه را موشکافی کند ، به آن ها گفت که خانه شان به دلیل وجود یک روح محبوس تسخیر شده است. این روح متعلق به یک خانم بوده که در قرن 19 زندگی می کرده و در این خانه سرگردان است.

حرفهایی که زده شد "پاتریکا" و خانواده اش را بیشتر ترساند و ایده ی تعویض خانه را به ذهنشان رساند اما مشکل این جا بود که این زوج به اندازه کافی پول برای تعویض خانه نداشتند و شرایط برای "دیوید" جوری نبود که بتواند خانه دیگری خریداری کند. از طرفی محل زندگی آن ها نزدیک به محل کار دیوید بود که یکی از دلایل مهم آنها محسوب میشد.

از آنجایی که حمله ی روح و اتفاقات عجیب و غریب در این خانه شبها اتفاق میافتاد به همین دلیل آن ها چاره دیگری نداشتند تا این که داخل بالکن چادر بزنند تا بتوانند شب ها خواب راحتی را تجربه کنند و در طول روز به زندگی عادی خود بپردازند ولی قطعا با تغییر فصل و سرد شدن هوا آنها دیگر قادر به ادامه ی این روند نخواهند شد.

واکنش ها به این خبر متفاوت بود، برخی داستان را باور داشته و معتقد بودند که صحبت های این خانواده صحت دارد اما برخی این را ساختگی و برای جلب توجه و مسائل این چنینی عنوان کرده اند در حالیکه همسایگان این خانواده صحبت های آنها را تایید می کنند.

ماجرای حمله روح به خانه یک زوج فرانسوی!

444
این مطلب مفید بود ؟359
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی