تولد
فواید برادر داشتن
داشتن برادر برای خواهران یک دلگرمی محسوب می شود، برادرها تاثیرات بسیار زیادی در روح و روان خواهران می گذارند پس بهتر است این ارتباط را جدی تر بگیرید.

فواید داشتن برادر برای سلامت جسم و روح تان 

برادر یکی از نعمت هایی است که خداوند به انسان بخشیده است. زندگی با برادر پر از فراز و نشیب و تجربه ای منحصر به فرد است زیرا او در عین الحال که می تواند چشمان شما را اشکی و شما را اذیت کند و تا مرز دیوانگی بکشاند،  از شما محافظت کرده و شما را دوست خواهد داشت و بعد از والدین حامی شما در لحظات سخت زندگی است. با خواندن این بخش از نمناک با فواید داشتن برادر آشنا شده و سپاسگزار وجود برادرتان خواهید شد.

1.او به شما یاد می دهد که چطور پسران و مردان را درک کنید

داشتن برادر به شما کمک می کند درک بهتری از مردان و پسران داشته باشید. یک برادر همیشه همراه شما است و اجازه نمی دهد که در روابطتان دچار مشکل گردید و کمک می کند از رابطه خیلی شدید دوری کنید یا حداقل از آن ها به خوبی عبور کنید. یک برادر می تواند کمک کند تا در آغاز روابط از سو برداشت های اولیه عبور کنید. برادر به شما بینش خوبی به دنیای غالب مردان را می دهد.

2.او به شما یاد می دهد که چطور صبور باشید

داشتن برادر به شما صبور بودن را می آموزد. او به شما می آموزد سریع عصبانی و ناامید نشوید.

خواص برادر

3.به شما سرسخت بودن را یاد می دهند

اگر دارای برادر هستید احتمالا با او بحث و دعوا و یا کشتی گرفته اید. مسابقه کشتی با برادرتان به شما یاد می دهد که قوی بمانید و هرگز تسلیم نشوید. داشتن برادر به شما کمک می کند که به نفع خودتان بایستید و صدای خود را برسانید و سرسخت شوید و از پس خودتان برآیید. 

4. او شما را با ورزش آشنا می کند

بیشتر پسرها به ورزش علاقه دارند. داشتن برادر بزرگ تر در شما علاقه به ورزش و یا تیم های ورزشی را ایجاد می کند. شما با برادرتان می توانید خاطرات بسیار زیادی از تماشای بازی های توپی داشته باشید و باهم لذت ببرید. 

5.به شما چگونگی رقابت را می آموزد

داشتن برادر به شما در توسعه مهارت های رهبری و افزایش عزت نفس کمک می کند. برادر به شما می آموزد که چطور به بخش رقابتی تان دست پیدا کنید. با موفقیت در هر مسیر شغلی، این مهارت به یک دارایی تبدیل خواهد شد.

6.به کنترل احساساتتان کمک می کند

دخترها اغلب نسبت به پسرها احساساتی تر هستند. دخترانی که برادر دارند، یاد می گیرند که چگونه احساسات خود را کنترل کنند. دخترانی که برادر دارند، می توانند از برادرشان بیاموزند که چگونه در وضعیت های دشوار و دردناک نقش تسلی بخش داشته باشند.

7.به شما جوانمردی می آموزند

اگر شما برادر داشته باشید، خواهید دید که رفتار او با شما و مادر و همسرش با نهایت احترام است. شما با داشتن یک برادر در می یابید یک جنتلمن به خانم ها احترام گذاشته و بنابراین شما از مردانی که مبادی آداب نیستند، دوری خواهید کرد. 

خوبی های برادر

8.او همیشه از شما محافظت می کند

مردان طبیعت یا نقشی بسیار محافظت کننده دارند. اگر بردار داشته باشید، او همیشه و همه جا از شما محافظت می کند و همیشه به فکر رفاه شما است. او افرادی که شما را اذیت می کنند را شکست خواهد داد. از شما مراقبت خواهد کرد تا مطمئن باشید که ایمن و سالم هستید و به طور خلاصه، برادر شما مانند پدر دوم شما خواهد بود، تنها یک پدر بسیار باحال تر و جوان تر.

9.شما را با خود همراه می کند

بیشتر مردان نمی دانند چطور لباس بپوشند، اگر شما دارای برادر باشید او شما را همراه خود به خرید خواهد برد تا لباس هایش را انتخاب نمایید زیرا خواهران کوچک اغلب نقش یک متخصص مد شخصی را برای برادران خود دارند.

10.به شما مهربانی و بخشش را یاد می دهد

برادر بزرگ تر شما همیشه برای شما فضایی را در قلبش خواهد داشت که هیچ کس جایش را نخواهد گرفت. او از دست شما خیلی عصبی نخواهد شد و سریع شما را می بخشد. داشتن یک برادر به شما شفقت و چگونگی بخشیدن را یاد می دهد.

11.کارهای تخصصی و سنگین را بر عهده می گیرد

برادرتان همیشه در کنار شما و یاورتان است. او همیشه هست تا به شما کمک کند. او دوست ندارد که خواهرش کارهای مردانه و سنگین را انجام دهد بنابراین همیشه کمک خواهر می کند و انجام کارهای تخصصی و سنگین را بر عهده می گیرد.

12.کمک می کند بهترین خواستگار را انتخاب کنید

داشتن یک برادر باعث می شود شما شناخت بهتری از خواستگاران خود به دست آورید. برادرها روی ازدواج خواهرشان حساسند و دوست دارند او کسی را انتخاب نماید که شایستگی اش را داشته باشد پس همیشه در مورد خواستگار خواهرشان تحقیق می کنند و به او کمک می کنند بهترین را انتخاب نماید. 

خواستگار خوب

13.او مانند مشاوری دلسوز برای شماست

شما می توانید از برادرتان مانند یک مشاور دلسوز کمک بگیرید. هر وقت در روابط خود با همسرتان دچار مشکل شدید، می توانید با برادر خود در میان گذاشته تا او با شناختی که از اخلاق پسرها دارد به شما کمک کند چه رفتاری داشته باشید. 

14.او به شما دفاع از خود را یاد می دهد

در این روزها دفاع از خود به طور فزاینده ای برای دختران مهم شده است. شما می توانید از برادرتان یاد بگیرید که چگونه از خود دفاع کنید. او تا حدودی شما را با دفاع شخصی از خود آشنا خواهد کرد. 

15.او  تجارب خود را در اختیارتان می گذارد

داشتن یک برادر می تواند یک دروازه برای یادگیری بیشتر در مورد جهان و محیط اطراف باشد. برادر بزرگ دانش و تخصص بیشتری در مورد جهان داشته و در مورد فرهنگ عامه و رویدادهای جهانی به شما آموزش هایی را می دهد.

16.او برای شما پشتوانه مالی است

برادران بزرگ تر وقتی نوبت به خواهر کوچک ترشان می رسد، دوست دارند نقش پدر را بازی کنند. این اغلب به معنای کمک مالی به آن ها است. به طور مثال، از آنجایی که او بزرگ تر است و احتمالاً در حال حاضر مشغول به کار، شما می توانید هر وقت که مادر یا پدرتان به شما پول نمی دهد، از او پول بخواهید. 

17.او به شما یاد می دهد از زندگی لذت بیشتری ببرید

زندگی به اندازه کافی جدی است، اما داشتن یک برادر می تواند به شما یاد بدهد که از طنز و شوخی لذت ببرید. یادگیری این مهارت به شما کمک می کند که زندگی را اینقدر جدی نگیرید و به خودتان هم بخندید.

داشتن برادر یعنی

18.او شانه ی خوبی برای گریه کردن است

بخشی از طبیعت حفاظتی برادر بودن، شنونده خوب بودن است. شما همیشه می توانید بر روی او حساب کنید تا بدون انتقاد و یا قضاوت به شما گوش دهد. برادر بزرگ تر بدون قید و شرط خواهرش را دوست دارد و شانه راحتی برای گریه کردن دارد. 

فواید جالب و باورنکردنی داشتن برادر

4.362
این مطلب مفید بود ؟539
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ/ن.ح
برچسب : تربیت کودک
وبگردی