پردیس پورعابدینی
سریال های نمایش خانگی باعث شهرت و دیده شدن برخی از بازیگران جوان شد که در ادامه به معرفی بیشتر این چهره ها می پردازیم.

بازیگران نمایش خانگی که با یک سریال درخشیدند

نمایش خانگی یکی از رسانه هایی است که این روزها با استقبال بسیار خوبی در میان مخاطبان روبرو شده است و سریال های زیادی برای پخش در نمایش خانگی ساخته میشود.

سریال های نمایش خانگی که به صورت هفتگی توزیع میشوند طرفداران زیادی دارند و همین امر موجب میشود تا بازیگران این سریال ها هم در میان مردم به شهرت و محبوبیت برسند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به سراغ بازیگرانی رفته ایم که با بازی در یک سریال نمایش خانگی بیش از پیش دیده شدند و ره چند ساله را در بازیگری یک شبه طی کردند.

این بازیگران در سریال های نمایش خانگی ستاره شدند

بازیگران زیادی با بازی در یک سریال نمایش خانگی به شهرت رسیدند که ما در این مطلب به برخی از این هنرمندان جوان اشاره میکنیم.

پردیس پورعابدینی در سریال آقازاده

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا یکی از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که این روزها در حال پخش است.

پردیس پورعابدینی یکی از بازیگران جوان سریال آقازاده است که در نقش اصلی قصه این سریال یعنی راضیه مقابل دوربین رفته و میتوان گفت که این سریال نمایش خانگی سکوی پرتاب او در دنیای بازیگری است.

این هنرمند جوان در اولین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین، در سریال آقازاده ایفای نقش کرد و پیش از باز یدر این سریال سال گذشته در نمایش قصه ظهر جمعه به کارگردانی نسیم ادبی روی صحنه رفته بود.

بازی پردیس پورعابدینی در سریال آقازاده مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت و بازی در کنار هنرمندان سرشناسی چون امین تارخ، لعیا زنگنه، مهدی سلطانی، امین حیایی، نیکی کریمی، امیر آقایی، جمشید هاشم پور، سینا مهراد و... به عنوان یک کلاس بازیگری برای این بازیگر جوان بود.

پردیس پورعابدینی

ساقی حاجی پور در هم گناه

سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی یکی از سریال های نمایش خانگی است که در دو فصل ساخته شد و یکی از پربیننده ترین سریال های نمایش خانگی بود.

ساقی حاجی پور بازیگر جوانی که در سریال هم گناه در نقش هدیه مقابل دوربین رفت یکی از چهره هایی است که با بازی در یک سریال نمایش خانگی به شهرت رسید.

این بازیگر جوان سریال هم گناه 26 مهرماه سال 1374 متولد شد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و هم گناه اولین تجربه بازیگری او مقابل دوربین بود که نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب میشود و بازی در کنار هنرمندان سرشناسی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی و... با تجربه های موفقی همراه بود.

ساقی حاجی پور

نازنین بیاتی در مانکن

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی یکی دیگر از سریال های پربیننده نمایش خانگی بود که سال 98 توزیع شد و بازیگران این سریال هم مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفتند.

نازنین بیاتی یکی از بازیگرانی است که در سریال مانکن بیش از پیش دیده شد و اگرچه سابقه ای چند ساله در دنیای بازیگری دارد و در نقش های قابل توجهی هم مقابل دوربین رفته است اما بازی در نقش همتا نقطه عطفی در کارنامه هنری او است.

بازیگران زیادی در سریال مانکن به ایفای نقش پرداختند و با بازی در این سریال بیش از پیش به محبوبیت رسیدند که از جمله آنها میتوان به امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، عارفه معماریان، لیندا کیانی و بسیاری از هنرمندان دیگر اشاره کرد.

نازنین بیاتی

امیرحسین فتحی در شهرزاد

یکی از پرطرفدارترین سریال های نمایش خانگی، سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی است که در سه فصل ساخته شد و از سال 94 تا 97 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

بازیگران زیادی در این سریال حسن فتحی خوش درخشیدند اما امیرحسین فتحی یکی از چهره های جوانی است که با بازی در این سریال بیش از پیش دیده شد و بازیگر نقش صابر عبدلی عاشق و شیفته شیرین مقابل دوربین رفت.

امیرحسین فتحی پسر حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد است که در این سریال نمایش خانگی پدرش خوش درخشید و در کنار هنرمندانی چون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، علی نصیریان، پریناز ایزدیارف مهدی سلطانی، فریبا متخصص ، ابوالفضل پورعرب، محمود پاک نیت و... به ایفای نقش پرداخت.

امیرحسین فتحی

فرانک کلانتر در سریال هم گناه

سریال هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در کارگردانی یک سریال نمایش خانگی است که به یکی از پربیننده ترین سریال های نمایش خانگی تبدیل شد و نظرات مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کرد.

این سریال با درخشش بازیگران زیادی همراه بود و فرانک کلانتر یکی از بازیگران جوانی است که با بازی در این سریال دیده شد.

فرانک کلانتر بازیگر نقش افسانه در سریال هم گناه بود که در نقش دختر رحمان و صغری و دخترعموی هدیه مقابل دوربین رفت و از بازیگران تئاتر است که در چند فیلم و سریال هم بازی کرده اما بازی در سریال هم گناه تجربه ای موفق برای او محسوب میشود که باعث دیده شدن او بیش از پیش شد.

فرانک کلانتر

شکیب شجره در هیولا

مهران مدیری که تجربه های متعددی در ساخت سریال های نمایش خانگی دارد سال 98 سریال هیولا را ساخت و با این سریال به نمایش خانگی آمد.

این سریال مهران مدیری که با حضور و معرفی بازیگران زیادی همراه بود باعث دیده شدن بیشتر شکیب شجره بازیگر جوان این سریال هم شد. شکیب شجره برای اولین بار در سریال هیولا مقابل دوربین رفت و درباره این هنرمند جوان میتوان گفت که مدرک بازیگری تئاترش را از استرالیا گرفته است، پیانیست درجه یکی است، تدریس بازیگری میکند و آواز میخواند.

شکیب شجره در سریال هیولا بازیگر نقش داود بیزاکودیل، قاچاقچی دارو و همسر دوم مادر هوشنگ شرافت است که بازی در این سریال باعث دیده شدن این هنرمند جوان شد و حضور در کنار مهران مدیری و تیم بازیگران سرشناسش باعث افتخار برای او بود.

فرهاد اصلانی و شکیب شجره

سریال های نمایش خانگی سکوی پرتاب کدام بازیگران بود؟!

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : نمایش خانگی
وبگردی