قدرت زنانه
قدرت زنانه یکی از مهارت‌های تاثیرگذار است که باعث نفوذ و اقتدار شما در زندگی زناشویی میشود اما باید یاد بگیرید چگونه این قدرت را به همسرتان نشان دهید.

بهترین موقعیت برای نشان دادن قدرت زنانه تان به همسر

قدرت زنانگی خود را دست کم نگیرید، شما با قدرت زنانگی خود می توانید زندگی را برای خود و شریک عاطفی‌تان لذت‌بخش کرده و بر دیگران نفوذ داشته و با اقتدار زندگی خود را هدایت و سازماندهی نمایید. در این بخش از خانواده پلاس نمناک به شما خواهیم گفت که چگونه قدرت زنانگیتان را به همسر خود نشان دهید.

مدیریت خوب زندگی

برای همسر خود یک مشاور خوب در مسائل مادی و غیرمادی باشید. با یکدیگر مسائل مالی را مدیریت نمایید، با هم تربیت بچه ها را مدیریت کنید، با هم برای آینده و پیشرفت خود برنامه ریزی کنید، در هر کاری با یکدیگر مشورت کنید. یک همسر منفعل نباشید که تمامی وظایف را بر عهده همسرش می گذارد.

مشورت کردن زوج

دستپخت خوب

حتما این جمله کلیشه ای را که تنها راه ورود به قلب مرد، از طریق شکمش است، را شنیده اید، درست است که تنها راه ورود به قلب مردان از طریق دستپخت و آشپزی نیست اما مردها به زنانی علاقه مند می شوند که برای خانواده خود خوشمزه ترین غذاها را بپزند و به غذای آنها اهمیت دهند پس بدون صبحانه همسرتان را سر کار نفرستید و وقتی به خانه می آید برای او غذا حاضر کنید.

اهمیت به خوش پوشی و زیبایی

یکی از مواردی که قدرت زنانگی شما را به همسرتان نشان می دهد، به خود رسیدن و خوش پوشی است. متأسفانه برخی از خانم ها بعد از ازدواج به خود اهمیت نداده و اهمیت به خوش پوشی و زیبایی نمی دهند و تنها بیرون از خانه به زیبایی و مرتب بودن خود توجه می کنند.

حفظ آرامش زندگی

همه‌ی ما در زندگی به صلح و آرامش نیاز داریم و کمتر کسی است که این موضوع چندان اهمیتی برایش نداشته باشد. یکی از عالی‌ترین و لذت بخش‌ترین لحظات زندگی، وقت‌هایی است که در کنار کسانی هستیم که دوستشان داریم اما اگر افرادی از فامیل و آشنایانتان موجب آزار و اذیت خود و همسرتان می شوند، اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید و رفت و آمد خود را کنترل کنید مثلا اگر عموی شما با حرف ها و طعنه هایش موجب آزار همسرتان می شود، رفت و آمدتان را کمتر کنید تا آرامش زندگیتان به هم نریزد.

توجه به اهداف و علایق خود

بعد از ازدواج به خود و اهدافتان اهمیت دهید و بی هدف و انگیزه نباشید، برای خود وقت بگذارید و علاقمندی های خود را دنبال کنید.

روش خانم های زرنگ برای نشان دادن قدرت زنانگی به شوهر

4.957
این مطلب مفید بود ؟561
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی