با کلاس بودن
عروس ها علاقه زیادی به باکلاس بودن در جمع خانواده همسرشان دارند. روش های ساده ولی بسیار تاثیر گذار به باکلاس و شیک بودن شما در جمع کمک می کنند.

روش های عالی برای شیک و باکلاس بودن در جمع

همه افراد دوست دارند که بعد از ازدواج در میان خانواده همسرشان فرد جذاب و با کلاسی شناخته شوند. نحوه رفتار و صحبت کردن در جذاب و با کلاس به نظر رسیدن در خانواده همسر اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید با کلاس تر از همیشه در مهمانی های عید در میان خانواده همسرتان ظاهر شوید، این بخش از سبک زندگی نمناک را مطالعه نمایید.

با ادب و فروتن باشید

یکی از مهم ترین اصول با کلاس به نظر رسیدن در جمعی به خصوص خانواده همسر با احترام صحبت کردن است. هیچگاه در حضور خانواده همسر عصبی نشوید و صدای تان را بلند نکنید و همیشه با ادب و فروتنی صحبت نمایید و احترام بزرگترها را داشته باشید.

با کلاس صحبت کنید

داشتن روابط باکیفیت منجر به افزایش کیفیت زندگی خواهد شد. برای اینکه جذاب و با کلاس به نظر برسید، لازم است در احوالپرسی ها و گفتگوهای روزانه از واژگان بیشتر و بهتری استفاده نمایید. با احوالپرسی محترمانه و صمیمانه امواج مثبتی را به سمت مخاطب خود روانه می‌کنید پس در گفتگوهایتان از عباراتی مانند عباراتی چون، لطف شما پایدار، از محبت شما سپاس گزارم و … بیشتر استفاده کنید. همچنین تلفظ صحیح هر کلمه را بیاموزید و بارها تمرین کنید تا خوب یاد بگیرید.

صحبت کردن

لباس خود را روی تخت و مبل میزبان رها نکنید

توجه داشته باشید که هرگز در خانه میزبان لباس های خود را روی تخت و مبل او رها نکنید و لباس هایتان را آویزان نمایید، همچنین بهتر است با لباس های بیرون روی تخت میزبان ننشینید.

شکلات و...مهمانتان را روی میز بگذارید

اگر خانواده همسرتان به عنوان هدیه برای شما مواد خوراکی مانند شکلات، شیرینی و... را آورد حتما آن را روی میز بگذارید و تعارف کنید تا همه از آن بخورند. در نظر داشته باشید هیچ گاه با اصرار به بیماران دیابتی شیرینی تعارف نکنید و در مورد رژیم غذاییشان اظهار نظر نفرمایید.

خانه تان را آماده پذیرایی مهمان کنید

قبل از رسیدن مهمان ها خانه خود را آماده پذیرایی از آنها نمایید، تمام وسایل پذیرایی را آماده کنید، وسایلی که روی آنها حساس هستید را از دسترس کودکان خارج کنید و خانه تان را خوشبو نمایید. اینگونه زمانی که مهمانانتان می رسند بهتر می توانید از آنها پذیرایی کرده و میزبان با کلاس باشید.

خانه ی مرتب

تمیز و مرتب باشید

یکی از اصول با کلاس بودن تمیزو مرتب بودن شما است. قبل از رفتن به مهمانی و حضور در کنار خانواده همسرتان دوش بگیرید، ناخن هایتان را مرتب کنید، به موهای خود رسیدگی نمایید، ابروهایتان را مرتب کنید و.... هنگام حضور در کنار خانواده همسرتان از همیشه مرتب تر باشید و وسایل درون کیف و لباس های خود را پخش و پلا نکنید.

لباس خوب بپوشید

اگر می خواهید با کلاس تر از همیشه به نظر برسید، باید بیشتر به ظاهر خود توجه کنید. لباس های شما نباید خیلی کهنه و چروک باشد، برخی از افراد به دلیل صمیمیت بیش از اندازه با خانواده همسرشان با ظاهر و لباس های نامرتب حاضر می شوند اما این کار اشتباه است.

به نحوه غذا خوردنتان توجه کنید

هنگام دید و بازدید عید لازم است به نحوه غذا خوردن خود توجه نمایید، با دهان پر صحبت نکنید، از غذا ایراد نگیرید، در مورد دستپخت خوب مادرتان صحبت نکنید، در صورت خوشمزه بودن از غذا تعریف کنید، آروغ نزنید، جلوتر از میزبان شروع به خوردن غذا نکنید، از خلال دندان در جمع استفاده نکنیدو... تا یک فرد باکلاس در خانواده همسر به نظر برسید.

آداب غذا خوردن

از اکسسوری و زیورآلات مناسب استفاده کنید

برخی از خانم ها متاسفانه زمان حضور در کنار خانواده همسر از اکسسوری و زیور آلات فراوانی استفاده می کنند اما استفاده زیاد از اکسسوری و زیور آلات نهایت بی کلاسی است. زیورآلاتی که استفاده می کنید باید با لباس هایتان متناسب باشد، خانم های شیک پوش معمولا کمترین اما بهترین انتخاب را از میان اکسسوری ها دارند.

از زبان بدن استفاده کنید

زمان صحبت با فردی به حرف های او توجه کنید و بدن‌‌تان در راستای بدن مخاطب‌‌ باشد تا نشان بدهید به صحبت‌ او گوش می‌کنید. هنگام صحبت دستان‌تان را هم حرکت دهید. با این حرکت اعتماد شنونده را نسبت به خود جلب می‌کنید. هنگام سلام و احوال‌پرسی با دیگران دست‌شان را محکم بفشارید.

محبت کردن را دریغ نکنید

محبت انسان ها را به هم نزدیک و دل ها را نرم می کند پس محبت کردن را دریغ نکنید اما در ابراز محبت هم خطوط قرمز را رعایت کنید تا مبادا محبت‎ها تبدیل به وظیفه شود.

محبت کردن

از تمیزی کفش ها غافل نشوید

ظاهر و لباس های شما سریعتر از هر چیزی خودش را نشان می دهد. حتی اگر بهترین لباس‌ها را پوشیده باشید و همه لباس‌های‌تان تمیز و اتو کشیده باشند، یک کفش کثیف می‌تواند به راحتی آب خوردن همه اینها را از بین ببرد پس حواس‌تان حسابی به کفش‌ها جمع باشد وسعی کنید کفش هایتان همیشه تمیز باشند.

چطور تو فامیل شوهر با کلاس و شیک بنظر برسم؟

4.8189
این مطلب مفید بود ؟1809
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی