تولد
بانک قرض الحسنه مهر ایران
اگر از مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه نصب همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران آشنا خواهید شد.

نحوه نصب همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران

همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از خدمات مهم بانک قرض الحسنه مهر ایران است که عموم مشتریان این بانک می توانند از آن برای انجام کارهای روزانه استفاده کنند و لازم به ذکر است که این برنامه یک برنامه بسیار کاربردی با قابلیت های متعددی اعم از انتقال وجه، خرید شارژ و اینترنت، دریافت موجودی، پرداخت قبوض، جستجوی شعب، استعلام قبوض، مدیریت چک، قسط و وام و... دارد که با استفاده از این ابزار می توانید تمام قابلیت های گفته شده را بصورت غیرحضوری و تنها با چند کلیک ساده انجام دهید و دیگر صفوف طولانی را تحمل نکنید. به همین دلیل در ادامه این گزاراش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با آموزش نصب همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول باید آخرین نسخه از همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران را دانلود و نصب کنید که از طریق لینک ذیل می توانید برای اندروید و iOS دانلود کنید؛

قدم دوم؛ هم اکنون شما وارد وب سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران شده اید و می توانید نسخه مناسب و منحصر بفرد خود را دانلود کنید. به همین دلیل از آنجائیکه گوشی ما اندرویدی است، نسخه اندروید برنامه همراه بانک مربوطه را دانلود کرده ایم.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

قدم سوم؛ پیغامی از مرورگر دریافت خواهید کرد که در حیطه امنیت گوشی می باشد و لزومی بر نگرانی نیست. در انتها گزینه OK را انتخاب کنید.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

قدم چهارم؛ گزینه Install را انتخاب کنید.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

قدم پنجم؛ برنامه بانک قرض الحسنه مهر ایران بر روی گوشی با موفقیت نصب شده است و باید گزینه Open را انتخاب کنید.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

قدم ششم؛ هم اکنون شما وارد برنامه همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران شده اید که برای ورود باید شماره تلفن و کد ملی را وارد کنید. اینک شما موفق به نصب این برنامه شده اید.

بانک قرض الحسنه مهر ایران

آموزش نصب همراه بانک بانک قرض الحسنه مهر ایران

2.9218
این مطلب مفید بود ؟12791
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی