مداحی خواننده ها
حضور متفاوت برخی از خواننده های پاپ داخلی در هیئات عزاداری به عنوان مداح، برای بسیاری از طرفدارانشان جالب توجه بود.

خواننده های معروف ایرانی که امسال مداحی کردند

این روزها ویدیوهای زیادی از هنرمندان و چهره های مشهور کشورمان در حال پخش نذری، شرکت در مراسم عزاداری و... در فضای مجازی ویرال می شود. در این میان مداحی برخی از خواننده های پاپ در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به معرفی خواننده هایی می پردازیم که در شب های محرم به مداحی در تکایا و هیئت ها پرداخته اند.

بهنام بانی

بهنام بانی خواننده شناخته شده پاپ که شهرت بسیاری در بین خوانندگان جوان کشورمان دارد، تولد 11 مهر 1366 در شهر دامغان است. این خواننده جوان که تجربه بازی در فیلم گشت ارشاد را نیز دارد، در شب‌های محرم، در روستای کلا دامغان مداحی کرد. مداحی بهنام بانی خواننده پاپ در هیئت عزاداری در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

خواننده آهنگ چه بخوای، چه نخوای در 8 سالگی قاری قرآن بوده و ارادات خاصی به امام حسین (ع) دارد و همه ساله در هیئت های عزاداری شهر محل زادگاهش، دامغان مداحی می‌کند.

بهنام بانی

مصطفی راغب

مصطفی راغب خواننده جوان و خوش صدای پاپ ایرانی متولد تهران اما بزرگ شده شهر تاریخی یزد می باشد. او که کار خوانندگی اش را با تلاوت قران و مداحی و در سنین کم شروع کرده و توانسته جوایز زیادی را در مسابقات قرآنی و اذان خوانی کسب کند، امسال در یزد حضور یافت و در جمع عزاداران حسینی به مداحی پرداخت. ویدیو مداحی خواننده آهنگ همینه عشق با سینه زنی منظم هموطنان یزدی در فضای مجازی بسیار ویرال شده و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

مصطفی راغب

آرون افشار

وحید افشار با نام هنری آرون افشار یکی دیگر از خوانندگان جوان موسیقی پاپ است که بیشتر شهرتش از آهنگ «جانم باش» شروع شد، از همان دوران کودکی به همراه پدرش در عروسی و مراسمات مختلف تجربه خوانندگی را کسب کرد، او امسال در روز عاشورا به زادگاهش شاندیز مشهد رفت و در جمع عزاداران حسینی مداحی کرده و اتفاقا نوای مداحی او نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

آرون افشار

خواننده های معروف و پرطرفداری که مداح شدن

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی