احسان علیخانی

بازگشت دوباره برنامه جوکر با محتوایی متفاوت

تاریخ انتشار : 20 تیر 1401کد مطلب : 87829زمان مطالعه : 1 دقیقه
برنامه جوکربه کارگردانی احسان علیخانی که یکی از برنامه های پرمخاطب در نمایش خانگی بود این هفته با فرم و محتوایی متفاوت مهمان مخاطبان می شود.

جوکر بار دیگر به نمایش خانگی بازمی گردد

برنامه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و حامد میرفتاحی بعد از پایان فصل هفتم و فینال، بار دیگر با 3 قسمت مستند ویژه به نمایش خانگی باز می گردد.

رئالیتی شو جوکر را می توان پربیننده ترین مسابقه نمایش خانگی برشمرد که مخاطبان بسیاری را جذب کرد. بعد از پایان قسمت پنجم از فینال و مشخص شدن برنده نهایی، این هفته شاهد انتشار ناگفته هایی از جوکر خواهیم بود که در این بخش از نمناک به آن می پردازیم.

مستند جوکرتایم

مستند جوکرتایم در نمایش خانگی

این برنامه که تحت عنوان مستند جوکرتایم است امروز دوشنبه 20 تیرماه طبق روال هفته های قبل، از طریق فیلمیو منتشر می شود.

در اولین قسمت از مستند جوکر، اتفاقات دیدنی و جذاب 3 فصل اول و مقدماتی، لحظات جالب پخش‌نشده از مسابقه، گفت‌وگوهای شنیدنی با بازیگرانِ شرکت‌کننده و ماجرای ساخت این برنامه توسط احسان علیخانی و سیامک انصاری روایت خواهد شد.

احسان علیخانی

در تیزرهای پخش شده از این مستند سیامک انصاری از تحقیق 6 ماه و کامل برای ساخت برنامه جوکر می گوید و شرکت کنندگان از سختی فیلمبرداری اما لذت بخش بودن آن صحبت می کنند.

اولین قسمت از فصل مقدماتی برنامه جوکر 6 آذرماه 1400 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد و بعد از گذشت 8 ماه در 13 تیرماه 1401 به پایان رسید و محمدرضا علیمردانی و امین حیایی برنده دو فصل فینال آن شدند.

برنامه جوکر

بازگشت دوباره برنامه جوکر با محتوایی متفاوت

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی