تولد
نشانه های پنهان کار
هر فردی در زندگی رازی دارد اما روابط نباید بر پایه ی پنهان کاری بنا شوند در نتیجه آشنا شدن با نشانه های پنهان کاری در افراد میتواند به شما کمک کند.

رفتار و نشانه فردی که رازی پنهان دارد و شما نمیدانید

شاید شما کنجکاو باشید که بدانید چه افرادی در زندگی هستند که به یک راز پنهان فکر می کنند و دوست ندارند کسی از آن خبر داشته باشد. در این قسمت از نمناک قصد داریم ویژگی‌ ها و رفتار افرادی را به شما معرفی کنیم که حتماً در ذهنشان یک راز مخفی وجود دارد و قصد ندارند که آن را به کسی بگویند‌.

تدافعی عمل می کند

اگر کسی که رازی در دلش دارد، متوجه شود که دیگری می‌ خواهد از آن موضوع سر دربیاورد، سریعا تدافعی عمل می‌ کند و اجازه نمی‌ دهد که دیگران در موضوعاتی که به او مربوط است، دخالت کنند. اگر از این فرد سوال بپرسید و پاسخی واضح و دقیق نداشته باشد، احتمالاً مشکوک است و می خواهد چیزی را پنهان کند.

نشانه های پنهان کاری مردان

از موضوعات راجع به خانواده طفره می رود

هنگام شروع رابطه، ما باید از طرف مقابل سوال کنیم تا او را بهتر بشناسیم اما اگر متوجه شدید که طرف مقابل از موضوعاتی که در مورد خانواده‌ اش است؛ دوری می ‌‌کند و خیلی به آن ها پاسخ دقیق و شفافی نمی دهد، بدانید که چیزی را پنهان می کند.

اطلاعات اضافه و غیرضروری می دهد

بعضی از افراد هستند که برعکس عمل می‌ کنند یعنی آن ها برای اینکه دیگران به این موضوع شک نکنند که چیزی را پنهان می کنند، در نتیجه سعی می‌ کنند اطلاعات بی خود و زیاد از حد در اختیار شما قرار دهند که البته این موضوع هم شک برانگیز است و احتمالاً اطلاعات زیاد به این دلیل است که حواس شما از موضوع اصلی پرت شود.

متوجه روحیه فرد نمی شوید

آیا با فردی در ارتباط هستید که نمی دانید دقیقاً چه حس و حالی دارد. آیا از وضع روحی خودش چیزی به شما نمی گوید؟ آیا با وجود رازی که در دل دارد، باز هم نمی‌ خواهد که شما از احساساتش باخبر شوید؟ پس بدانید که احتمالاً موضوعی هست که شما از آن بی خبر هستید.

دلداری

مدام برنامه‌ ریزی‌ های شما را کنسل می کنند

فرقی ندارد که شما چه برنامه‌ ریزی را چه زمانی انجام داده باشید. اگر طرف مقابل مدام برنامه‌ هایش را کنسل می‌ کند و دقیقاً به همان چیزی که گفته، عمل نمی کند، بدانید که در حال پنهان کردن موضوعی است.

دروغ مصلحتی می گوید

بعضی افراد فکر می کنند که دروغ مصلحتی هیچ اشکالی ندارد و از آن برای پنهان کردن بعضی از اقدامات خود استفاده می‌ کنند و همیشه هم اعلام می‌ کنند که این دروغ مصلحتی است و گفتن آن اشکالی ندارد؛ اما در مواجهه با چنین افرادی باید بیشتر دقت کنید زیرا حتماً رازی در دل دارند که نمی‌ خواهند شما از آن باخبر شوید.

هیچ گاه شما را وارد محل زندگی خود نمی کند

بعضی از افراد هستند که هرگز اجازه نمی دهند شما وارد محل زندگی آن ها شوید، زیرا از چیزی می ترسند یا می خواهند چیزی را پنهان کنند تا شما از واقعیت زندگی آن ها خبردار نشوید. اگر با چنین افرادی در ارتباط هستید، بیشتر حواس تان را جمع کنید.

نه گفتن

پارانوئید رفتار می کند

اگر طرف مقابل به شما دروغ می گوید، رفتار پارانوئیدی دارد و فکر می کنید که مشکوک است و اتفاقاتی که می‌ افتند طبیعی نیستند، احتمالاً بدانید که او رازی در دل دارد. اگر او مدام در مورد چیزی نگران است و هر موضوعی، هر مکانی، یا هر رفتاری می تواند حالش را دگرگون کند، احتمالاً از مشکل جدی رنج می برد.

وارد مکان های عمومی نمی شود

اگر طرف مقابل با شما به جای عمومی نمی رود و یا سعی می کند که شما را از دید دیگران پنهان نگه دارد و خودش هم خیلی علاقه به حضور در مکان های عمومی ندارد، بدانید که چیزی را پنهان می کند و راز مهمی در دل دارد.

از تعهد طفره می‌ رود

بعضی از افرادی که راز پنهان در دل خود دارند، از این که بخواهند به دیگری تعهد بدهند طفره می روند. آن ها معمولاً به دنبال تعهد در رابطه نیستند و اگر هم ازدواج کرده باشند، احتمال طلاق یا جدایی برای آن ها وجود دارد.

جدایی زوج

همه چیز را برعکس جلوه می‌ دهد

اگر متوجه شده اید اتفاقاتی که در اطراف تان رخ داده، توسط همسرتان برعکس تعریف می شود یا او می خواهد همه چیز را در اطراف شما تغییر دهد و آن را به گونه‌ ای متفاوت بیان کند تا شما متوجه اصل موضوع نشوید، در این شرایط بدانید که راز مهمی در کار است.

نمی خواهد با شما عکس دوتایی بگیرد

اکثر زوج ها عاشق این هستند که در کنار یکدیگر عکس دوتایی بگیرند و آن را در شبکه های اجتماعی پست کنند اما اگر طرف مقابل تان از انجام این کار طفره می‌ رود، احتمالاً موضوعی را پنهان کرده و رازی دارد که نمی خواهد شما به آن پی ببرید.

نشانه های فردی که در حال پنهان کاری است

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی