بیتا فرهی

پشت پرده سیلی خوردن خانم بازیگر از خسرو شکیبایی

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1401کد مطلب : 51507زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از بازیگران زن معروف سینما و تلویزیون در میان صحبت هایش در برنامه خندوانه، درباره سیلی خوردنش از مرحوم خسرو شکیبایی گفت.

خاطره جالب بیتا فرهی از خسرو شکیبایی در خندوانه

بیتا فرهی، بازیگر فیلم فراموش نشدنی هامون در یکی از برنامه های خندوانه، میهمان رامبد جدان شد و با تعریف خاطرات جذاب قدیمی یادی کرد از مرحوم خسرو شکیبایی عزیز که نامش همیشه جاودان است. بخشی از صحبت های جالب خانم بازیگر درباره فیلم خاطره انگیز و به یادماندنی هامون را با هم در این بخش از نمناک با هم میخوانیم.

بیتا فرهی

سیلی خوردن بیتا فرهی از خسرو شکیبایی در هامون

بیتا فرهی در گفتگو با رامبد جوان از هامون به عنوان یکی از فراموش ناشدنی ترین فیلم های تاریخ نام برد و گفت که به نظرش این اثر تاریخ انقضا ندارد و نماد یک ذهن روشنفکر است که بسیار موفق بود.

بیتا فرهی در ادامه صحبت درمورد همین فیلم، از مرحوم خسرو شکیبایی خاطره ای تعریف کرد و از سیلی خوردنش از این بازیگر فقید گفت.

او با اشاره به مهربانی و دل رحم بودن خسرو شکیبایی در مورد سکانسی از هامون صحبت کرد و گفت:

در فیلم هامون در یک سکانس که در پشت بام ضبط میشد و صحنه کتک خوردن من از آقای شکیبایی بود ایشان واقعا و به طور جدی من را زدند و این سکانس فوق‌العاده از آب درآمد. البته بعد از ضبط بسیار متاثر شدند و از من عذرخواهی کردند.

در واقع ماجرای کتک خوردن بیتا فرهی از خسرو شکیبایی مربوط به همین سکانس بود و این اتفاق سر صحنه فیلمبرداری رخ داده بود.

ماجرای آشنایی بیتا فرهی با داریوش مهرجویی

بیتا فرهی درباره نحوه آشنایی با داریوش مهرجویی و انتخاب شدن توسط او گفت:آقای چشم آذر یکی از دوستان صمیمی دایی من بودند و یک روز که به منزل دایی ام آمده بودند من را آنجا دیدند و گفتند که تو به درد نقش مهشید فیلم داریوش می خوری و از آنجا بود که من برای این نقش انتخاب شدم.

مهمان خندوانه

رامبد جوان درباره خانواده خانم فرهی پرسید که خانم بازیگر در پاسخ گفت:

من تک فرزند هستم و یک دختر و یک نوه دارم. مادرم 4 سال است که به رحمت خدا رفته اند. مادر من زن بسیار بزرگ و روشنفکری بود و راهنمای من در انتخاب فیلم هایم و در واقع مشاور من بود.

بیتا فرهی در ادامه به سوالاتی که تماشاگران از او کردند پاسخ داد و درباره اینکه چند سال دارد و همسرش اهل هنر است یا خیر گفت :من 59 سال دارم و همسرم هم در قید حیات نیستند.

بیتا فرهی بازیگر مهمان خندوانه در پایان برنامه قول داد که برای چند کودک یا سالمند کتاب بخواند و از علاقه اش برای حضور مسعود کیمیایی در خندوانه گفت.

بیتا فرهی در پاسخ به سؤال رامبد جوان درباره اینکه چطور حال دلش را خوب میکند گفت:

من برای خودم گل میخرم چون علاقه زیادی به گل دارم، کتاب میخوانم و برای دیدن نوه ام که در خارج از ایران زندگی میکند میروم.

پشت پرده سیلی خوردن خانم بازیگر از خسرو شکیبایی

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ن/ن.ح
وبگردی