قتل

پادشاه اعضای خانواده اش را در مشهد سلاخی کرد

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1402کد مطلب : 92425زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوان 34 ساله که خود را پادشاه می نامید دست به قتل‌ خونین زد و اعضای خانواده اش را در تاریکی شب از دم تیغ گذراند.

جزئیات قتل وحشیانه اعضای خانواده توسط پادشاه 

سلامت روانی قاتل معروف به پادشاه از سوی پزشکی قانونی تایید شد. وی با ضربات وحشتناک کارد پدرش را کشت و خواهر و مادرش را روانه بیمارستان کرد.

نیروهای انتظامی دهم شهریور سال 1401 بود که در پی وقوع جنایتی هولناک در مشهد به طبقه دوم ساختمان مسکونی در خیابان کشاورز رفتند. بررسی های ابتدایی حکایت از آن داشت که جوان 34 ساله ای به نام  جعفر با خشمی بی انتها به جان اعضای خانواده اش افتاده و همه آن ها را با ضربات وحشتناک کارد آشپزخانه به شدت مجروح کرده است.

درحالی که هنوز بررسی های اولیه ادامه داشت ناگهان خبر مرگ پیرمرد72 ساله(پدرخانواده) در بی سیم های پلیس پیچید و بدین ترتیب روند تحقیقات با دستورات تلفنی قاضی ویژه قتل عمد به سوی جنایت تغییر یافت.

طولی نکشید که با حضور قاضی محمود عارفی راد در صحنه درگیری مرگبار معلوم شد اعضای خانواده برای خواب شبانه آماده شده بودند که مادر با فشردن کلید برق، لامپ های روشنایی را خاموش کرد وپذیرایی در تاریکی فرو رفت.

در همین حین بود که ناگهان پسر جوان 34 ساله که خودش را پادشاه می نامید و دسته زرد کارد بزرگ آشپزخانه را در دست داشت در میان تاریکی ظاهر شد و به سمت خواهر 37 ساله اش هجوم برد. او به جیغ های دلخراش خواهرش نیز توجهی نکرد و تیغه کارد را بر پیکرش فرود آورد.

مادر جعفر پس از دیدن این صحنه برای کمک به خواهرش آمد اما وی نیز با ضربات کارد پادشاه نقش بر زمین شد. در این شرایط پیرمرد72 ساله از جا بلند شد تا کارد خون آلود را از چنگ پسرش خارج کند ولی او نیز هدف ضربات بی رحمانه قرارگرفت به گونه ای که تیغه کارد بیش از 20 بار پیکرش را خراشید واندام نحیفش را خون آلود کرد و جانش را گرفت.

پادشاه اعضای خانواده اش را در مشهد سلاخی کرد

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش خبری نمناک/م
برچسب : قتل
وبگردی