تولد
تکنیک پوست کره ای
کره ای ها به زیبایی و جوانی پوستشان معروف هستند، اما جوانی آنها به دلیل تکنیک هایی است که انجام می دهند و این تکنیک ها روز به روز درحال پیشرفت هستند.

ترماژ صورت، روش جدید کره ای ها برای جوانسازی پوست

روشِ ترماژ صورت یکی از آخرین راهکارهای جوان نگه داشتن پوست است. در این روش که یک راهکار غیرجراحی می باشد، پوست گردن و صورت را جوان سازی می کنند. در حقیقت این جزء روش های برتر در کشور کره محسوب می‌ شود که روی لایه‌ های مختلف پوست تاثیر گذار است. در این بخش از بهداشت و سلامت نمناک، بطور مختصر به تعریف این روش خواهیم پرداخت.

ترماژ چیست و این روش چگونه عمل می کند؟

اول از همه اولتراپی در این روش به کار گرفته می شود که در لایه های عمیق پوست باعث تحریک تولید کلاژن با استفاده از امواج فراصوت می شود و در نتیجه پوست لیفت می شود.

در مرحله بعدی از جت های هوا استفاده می کنند و لایه های بالاتر پوست را تحریک می‌ کنند که تاثیر آن سریعا قابل مشاهده است و ممکن است تا بعد از چند هفته هم شما بهبودی را در پوست تان ببینید.

ترماژ چیست

آخرین مرحله هم استفاده از ترماژ است که روی لایه های عمیق تر پوست نفوذ می کند و یک تکنولوژی کاملا متفاوت با انرژی رادیوفرکانسی محسوب می شود و باعث گرم شدن کلاژن و تحریکِ تولید آن می گردد.

تاثیر کلیِ این روند؛ سفت شدن پوست است که بعد از چند ماه کاملاً قابل مشاهده خواهد بود. هر جلسه هم تقریباً نیم ساعت طول می کشد و نیازی به مدت زمانِ طولانی برای ریکاوری نخواهید داشت.

آیا این روش ارزش انجام دادن دارد؟

اگر بخواهیم واقع ‌بین باشیم، هر درمانی را برای پوست نباید به کار بگیرید. بعضی از افراد ممکن است بعد از انجام آن احساس درد روی پوست داشته باشند و بعضی دیگر سوزش خفیفی را احساس کنند.

در واقع عوارض جانبی این روش شامل خونریزی، ورم و قرمزی است که البته همگی موقتی هستند؛ همچنین ممکن است خطر عفونت هم وجود داشته باشد.

تکنیک جدید کره ای ها برای جوانسازی پوستشون

512
این مطلب مفید بود ؟120
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ن.ح
وبگردی