موی صورت زن
عکس وایرال شده ای که مثل یک ویروس فضای مجازی را تصاحب کرد، شخصی را نشان میدهد که تشخیص زن یا مرد بودنش برای همه دشوار است.

صورت مردانه زنی که هرگز موهای صورتش را اصلاح نکرده

اصلاح موهای زائد صورت در زنان، بخشی از روتین ماهانه ای است که برای هرچه زیباتر شدن صورت در تمام دنیا انجام می شود اما اگر خانمی هرگز چنین کاری نکند، چگونه ظاهری خواهد داشت؟ اگر مشکل هورمونی خاصی که رشد موهای زائد صورت و بدن را چندین برابر میکند چطور؟ با ما در این بخش از سرگرمی نمناک همراه باشید تا پاسخ را به شکلی واضح ببینید.

LaRae Perkins خانم جوانی است که به دلیل وضعیت عجیب موهای صورتش، به یکی از سوژه های فضای مجازی تبدیل شده است، سوژه ای که بسیاری به دلیل نا آگاهی از مشکل جسمی او، صحبت های نامناسبی خطاب به او داشتند.

این زن 40 ساله اهل کالیفرنیا با سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دست و پنجه نرم می کند، وضعیتی که بر عملکرد تخمدان ها تأثیر می گذارد. این به نوبه خود باعث افزایش سطح آندروژن، هورمون مردانه می شود که باعث رشد موهای صورت و بدن می شود.

عجیب و غریب

با وجود این مشکل هورمونی، این زن پرمو هرگز اقدام به رفع موهای زائد صورت خود نکرده و در نهایت به این شکل مردانه طور در آمده است که برخی او را با مرد اشتباه می گیرند.

او در صحبت هایش گفته است که این بیماری تاثیر بسیاری روی چهره اش گذاشته و این مسئله برایش ساده نیست. LaRae Perkins آرزو دارد مردم متوجه مشکل او باشند و برایش احترام قائل باشند.

عکس جنجالی لو رفته از مردی که زن است؟!!

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی