کارآفرینان موفق
بسیاری از افراد به دنبال موفقیت بدون تلاش اند که این امکان پذیر نیست اما برای موفقیت شما می توانید از راهنمایی کار آفرینان موفق در این راه استفاده کنید.

حرف های کارآفرینان موفقی که از هیچ شروع کردند

سلین بالتا یک سرمایه گزار سنگاپوری است است که در بیش از 40 کمپانی سرمایه گزاری کرد تا این که کمپانی خودش را تاسیس کرد. تاسیس یک کمپانی موفق اصلا ربطی به شانس ندارد . بلکه نیازمند تلاش بی وقفه، تحقیق و انگیزه برای شروع یک ایده و انجام آن به صورت روزانه است. هر سرمایه گزاری در مسیر خود درس هایی را می آموزد و با چالش هایی مواجه می شود.

موفقیت

صاحبان تجارت و بیزینس درس های ارزشمندی از چگونگی راه اندازی تجارت تا چگونگی تبدیل به یک سرمایه گزار را به ما آموخته اند. دقیقا مانند روشی که استلیان بالتا موسس CEO در پیش گرفته که دارای یک کمپانی سرمایه گزاری و مدیریت دارایی به صورت دیجیتال است. در واقع بالتا یک سرمایه گزار دیجیتالی است و او در سنین نوجوانی از خودش چیزی نداشت اما در همان سال ها به موفقیت های بزرگ رسید. فقط 16 سال داشت که بازی های آنلاین را ساخت و طراحی کرد و بعد از این که در سن 24 سالگی اولین حقوق میلیون دلاری خود را دریافت کرد، به یک میلیونر تبدیل شد.

این اتفاق نه تنها یک موفقیت در زمینه سرمایه گزاری بود، بلکه باعث ایجاد روح بشردوستانه هم در او شد. زمانی که در مورد فلسفه کمپانی از او سوال شد، بالتا سریع به این نکته اشاره کرد که " از آن جایی که ما کمپانی هایپرچین را چند سال پیش تاسیس کردیم، فلسفه من همیشه خوب بودن بود ." برای اینکه شما هم درسی را در این زمینه بیاموزید، این بخش از رازهای موفقیت در نمناک را تا انتها دنبال کنید.

موفقیت

6 توصیه کارآفرینانان موفقی که از هیچ شروع کردند

برای شروع کردن از صفر و موفقیت می توانید از توصیه های مهم کار آفرینان در این زمینه استفاده بکنید.

از شکست نترسید

بالتا در این زمینه می گوید :

پیروزی بزرگ در پس یک شکست بزرگ است. این که با شکست کنار بیایید، بسیار مهم است. خود من بارها شکست خوردم. باید سعی خودتان را بکنید و دوباره همه چیز را از نو بسازید . خود من عاشق تجربه های مختلفم و همیشه به عنوان سرمایه گزار تا جایی که اجازه داشته باشم، اقدامات بزرگ انجام می دهم. من بدون هیچ پول، سرمایه و حمایتی شروع کردم و در وهله اول ناامید شدم اما بعد از این که شکست را قبول کردم و فهمیدم که آن هم بخشی از کارکرد است، دریافتم که تاسیس یک کمپانی برایم آسان تر شده است.

رویای هر سرمایه گزاری، موفق شدن در هر فعالیت اقتصادی است که اگر چه باید برای آن هزینه هم بپردازید:پس شکست را با تمام وجود قبول کنید.

 شکست

منتظر آینده باشید

طبق صحبت های بالتا، انتظار کشیدن یک نیاز مداوم برای شغل بازاریابی است و می تواند کیفیت اجرایی آن را افزایش دهد و زمان نیز یک بخش مهم در این قضیه است. اگر می خواهید به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شوید، کارهایی که تا به حال انجام داده بودید را فراموش کنید.

تنفس خود را روی خلق چیزهای جدید قرار دهید. به همه موارد از زوایای مختلف نگاه کنید، نوآوری داشته باشید، ارزیابی کنید، اندازه گیری را فراموش نکنید و انتظار چیزهای خوب را در آینده داشته باشید.

کاری را انجام دهید که آن را دوست داشته و در آن مهارت دارید

اگر واقعاً برای آن چیزی که قرار است به آن برسید، عشق و صبوری کافی ندارید، احتمالاً هر چه زودتر آن را از دست می دهید و در نتیجه باید هدفی را تعیین کنید که واقعاً به آن عشق بورزید تا در لحظات سخت دوام بیاورید. چیزی را دوست بدارید که ارزش دوست داشته شدن دارد تا بتوانید در نهایت از پاداش زحمات خود لذت ببرید.

موفقیت در کار

بالتا در این زمینه می گوید:

در اوایل 20 سالگی به شدت به ساخت بازی های جدید علاقه داشتم، پنج سال بعد در صنعت بازی احساس کردم که باید یک کار بزرگ انجام دهم و وارد این صنعت شوم زیرا سرمایه گزاران زیادی در این زمینه فعالیت می کردند.

در پیش گرفتن استراتژی هایی برای کاهش ریسک ها

هر استارتاپ و تجارتی در سطح بالا دارای ریسک و خطرات است. شما به عنوان یک سرمایه گزار اولیه نیز با این خطرات روبرو خواهید شد. استراتژی اصلی ما سرمایه گزاری روی افراد است که بتوان با بحث و مذاکره با آن ها وارد توافق شد و استراتژی هایی برای سهام و دارایی را در پیش گرفت اما در هر حال برای تضمین موفقیت، تا جایی که می توانید خطرات و ریسک ها را بکاهید تا کمپانی ها نیز مدت زمان طولانی تری دوام بیاورند.

 استراتژی

دست کشیدن از یادگیری

باید یاد بگیرید که به طور مداوم در تحصیلات و یادگیری چیزهای جدید سرمایه گذاری کنید. یادگیری مداوم باعث می شود که مهارت های بیشتری داشته باشید. نمی توانید کار منحصر به فرد انجام دهید بسیار مهم است که تمرکز خود را روی یادگیری مهارت جدید و تجربه های بزرگ قرار دهید.

از اجرا کردن نترسید..

ایده های مربوط به تجارت به تنهایی نمی تواند ارزش بالایی داشته باشد. اگر می خواهید یک کار تجاری را آغاز کنید و در آن موفق شوید، نیاز دارید که به اندازه کافی ایده های خود را به مرحله اجرایی برسانید . انجام پروژه های اجرایی در تجارت می تواند تجربه خوبی را برای شما رقم بزند و شما را چند قدم جلو بیاندازد.

6 توصیه کارآفرینانان موفقی که از هیچ شروع کردند

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی