افراد تنها
تنهایی احساسی است که به راحتی قابل تشخیص نیست برخی با داشتن زندگی اجتماعی عالی و دوستان خوب بازهم تنها هستند. برخی خصوصیات نشان دهنده تنها بودن افراد است.

علامت آدم های تنها و افراد علاقمند به تنهایی

آیا شما هم جزو افرادی هستید که در دنیای بیرون تظاهر به شادی می کنید؛ اما از درون احساس درد و تنهایی دارید؟ لحظات شادی دروغین را در صفحات اجتماعی پست می کنید؛ اما تجربه حس تنهایی برایتان آزاردهنده است؟! اگر چنین است، در واقع شما این احساسات را برای مدت طولانی پنهان کرده اید و فکر می کنید طبیعی است که چنین احساسی داشته باشید. در این قسمت از نمناک علائم افراد تنها را به شما معرفی خواهیم کرد تا ببینید که آیا جزء این افراد هستید یا خیر.

تظاهر به داشتن مشغله

اگر که مدام تظاهر می کنید پر مشغله می باشید؛ اما در حقیقت هیچ کاری برای انجام دادن ندارید؛‌ پس در چنین حالتی شما فرد تنهایی هستید.

عادات خواب نامنظم

اگر احساس تنهایی داشته باشید، احتمالا خواب خوبی ندارید و کاملا نامنظم است.

خواب نامنظم

نپذیرفتن نقص ها

همه ما نقص ها و از کار افتادگی هایی داریم؛ اما روش برخورد ما با آنها اهمیت دارد. اگر شما جزء‌ افرادی هستید که از این نقص ها فرار می کنید و آن ها را نمی پذیرید، پس بدانید که درونا احساس تنهایی دارید.

جدی گرفتن شبکه های اجتماعی

یکی از علائم افراد تنها این است که مدام در شبکه های اجتماعی حضور دارند و پست و استوری به اشتراک می گذارند؛ در صورتی که زندگی واقعی آن ها هیجان انگیز نیست.

تظاهر به خوشحالی

افرادی که احساس تنهایی دارند، مدام می خواهند تظاهرکنند که همه چیز در زندگی آن ها عالی است و از هیچ چیزی احساس ناراحتی ندارند و خوشحال می باشند.

تظاهر به خوشحالی

جلب توجه

افراد تنها تمایل دارند که مدام با حرف های عجیب و غریب و خاص، توجه دیگران را به خودشان جلب کنند که این نشان دهنده حس تنهایی از درون می باشد.

روابط بدون ریشه

اگر شما جزو افرادی هستید که فقط در صورت نیاز؛ به دوستان تان پیام می دهید و با آن ها تماس می گیرید و در غیر اینصورت با آنها ارتباطی ندارید، بدانید که تنها می باشید.

درگیری مدام با گوشی موبایل

اگر گوشی موبایل و پیام های شبکه اجتماعی را صد ها بار در طول روز چک می کنید و می ترسید چیزی را از دست بدهید و به آن معتاد شده اید، بدانید که عمیقا حس تنهایی دارید.

استفاده از موبایل

خرید های غیر ضروری

خیلی از افراد خرید کردن را یک راهکار درمانی می دانند. حس تنهایی ممکن است به طور موقت با خرید کردن بهبود پیدا کند؛ اما خرید غیر ضروری و زیاد از حد نیاز، نشان دهنده تنهایی شما است.

باور نداشتنِ خود

ممکن است که شما در جمع تعداد زیادی از افراد باشید و باز هم احساس تنهایی کنید. حس تنهایی در جمع شلوغ دیگران به خاطر باور نداشتنِ خود و حس بدِ شماست، زیرا نمی توانید باور کنید که لحظات خوب برای شما هم اتفاق می افتد.

نشانه اصلی آدم های تنها؛ بخون تا بدونی چقدر تنهایی

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی