تولد
مجید مظفری

مجید مظفری تاریخ ازدواج مجدد خود را لو داد

تاریخ انتشار : 29 خرداد 1403کد مطلب : 90502زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون که تاکنون در اکثر مواقع در کنار دخترش نیکی مظفری دیده شده تاریخ ازدواج مجدد خود را اعلام کرد.

حرفهای مجید مظفری درباره ازدواج مجددش؛ 1 ماه بعد ازدواج نیکی ازدواج میکنم

مجید مظفری بازیگر محبوب کشورمان که این روزها با هنرنمایی در جوکر 2 مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است، سالها پیش در یک مصاحبه به زمان ازدواج مجدد خود اشاره کرده بود که با پخش جوکر جدید، دوباره وایرال شده است. ویدئویی که جزئیاتش را در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

مظفری در برنامه دورهمی اینطور عنوان کرد:

قصد ازدواج دارم ولی باید اول نیکی ازدواج کند و قول میدهم اگر نیکی ازدواج کند یک ماه بعد ازدواج کنم؛ چون اگر بین نیکی و همسرم مشکلی پیش بیاید من قطعا طرف نیکی هستم و این دردسرساز میشود.

ماجرای آشنایی مجید مظفری و همسرش

مظفری با حضور در برنامه دورهمی مهران مدیری به این مسئله اشاره کرد و گفت:

یکبار با یکی از دوستانم به کاشان رفته بودیم و جلوی یک هتل ایستاده بودیم که یک خانم با ما هم کلام شد و بعد از 4 یا 5 سال توسط همان دوست به هم معرفی شدیم ولی من از همان نگاه اول دلبسته همسرم شدم.

مجید مظفری

ماجرای آشنایی مجید مظفری و همسرش

بیوگرافی مجید مظفری هستم بازیگر سینما

مجید مظفری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد سال 1329 در تهران است. او در سال 1365 ازدواج کرد و صاحب یک فرزند دختر در سال 1366 شد. نیکی مظفری تنها فرزند مجید مظفری راه پدرش را ادامه داده و بازیگر است.

همسر مجید مظفری و مادر نیکی در سال 1384 به دلیل ابتلا به بیماری فوت کرد، آقای بازیگر پس از فوت همسرش دیگر ازدواج نکرد. ورود مجید مظفری به عالم بازیگری به طور اتفاقی بود، در سال 1347مجید مظفری با یکی از دوستانش در تئاتر به تماشای تئاتر رفتند که در آنجا به او پیشنهاد شد نقش کوچکی را بازی کند و او هم پذیرفت.

فیلم های مجید مظفری و افتخاراتش

مجید مظفری تاکنون در آثار بسیاری از جمله کفشهایم کو؟، تقاطع، قلب‌های ناآرام، سگ کشی، مسافران، کشتی آنجلیکا، ساوالان، در مسیر تندباد، تیغ و ابریشم،هم‌سایه، ایلدا، توطئه فامیلی، معما، خانه‌ای در تاریکی، روزهای زندگی، جوکر 2، شب‌های مافیا، نهنگ آبی و ممنوعه ایفای نقش داشته است.

مظفری سابقه صداپیشگی را نیز در کارنامه هنری خود دارد. او در دهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم سینمایی مسافران سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را بدست آورد.

مجید مظفری تاریخ ازدواج مجدد خود را لو داد

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکس: نازی خوش اخلاق/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
برچسب : مجید مظفری
وبگردی