تزریق 10 واکسن کرونا
مرد بی خانمان درست مثل یک موش آزمایشگاهی در معرض دریافت واکسن کرونا قرار گرفته و در کمال تعجب در عرض 1 روز 10 دوز واکسن کرونا دریافت کرد.

مردی نیوزلندی در طول یک روز؛ ده بار واکسن کرونا تزریق کرد!!

شنیدن این خبر حتما شما را هم کنجکاو میکند تا دلیل این تعداد تزریق واکسن کرونا را بدانید، با ما در این بخش از گوناگون نمناک همراه شوید تا جزئیات بیشتر این خبر جنجالی را بخوانید.

آمار تزریق واکسن در نیوزلند بالا است و مردم زیادی واکسن تزریق کرده‌ اند اما هنوز هم افرادی هستند که نتوانستند به واکسن دسترسی پیدا کنند و کمی در این مورد بی نظمی وجود دارد تا این که گزارش شد؛ یک مرد در این کشور حق بقیه هم وطنان خود را ضایع کرده و ده دوز واکسن را در طول فقط یک روز دریافت کرده است.

سوال و بحث ایجاد شده در اینجا این است که آیا هیچ مسئول یا اطلاعات سیستمی متوجه این تقلب نشده است، بله به دلیل سیستم خاص این کشور در تزریق واکسن، طبیعی است که کسی متوجه تزریق این تعداد واکسن توسط 1 شهروند نشده است.

تزریق 10 واکسن کرونا

بعد از این که با این مرد مصاحبه کردند، گفت:" در طول یک روز به چند مرکز تزریق واکسن مراجعه کردم و به جای کسانی که نوبت واکسنشان بود و نیامده بودند، واکسن می زدم."

او خودش را در دسته افراد بی‌ خانمان و بی‌ هویت قرار داده بود و از این طریق می دانست که واکسن زدنش جایی ثبت نمی‌ شود و در نتیجه به راحتی در طول یک روز؛ 10 بار واکسن زد.

طبق تحقیقات انجام شده، او آسیب جدی ندیده است اما ممکن است که بعد ها با عوارض جانبی مانند تب، سر درد و درد بدن مواجه شود اما اتفاق خیلی سخت و ناگواری برایش رخ نخواهد داد.

پشت پرده تزریق 10 واکسن کرونا به یک نفر در یک روز!!

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی