مشتری حاشیه ساز
کار عجیب مرد 50 ساله در رستوران ها، چنان وحشتی به جان کارکنان و مدیر رستوران می انداخت که تا ساعاتی درگیر استرس می ماندند.

مشتری فریب کار رستوران ها دستگیر شد

ساده‌ترین فرمول رفتن به رستوران، سفارش غذا، سرو و در انتها پرداخت صورت حساب است که همین سادگی را برخی از مشتریان با ترفندهای زیرکانه، دور زده و سعی در ایجاد مشکلاتی برای صاحب رستوران یا خودشان دارند، مثل مردی که ماجرایش را در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید.

رستوران

مرد 50 ساله ای که نامش منتشر نشده است حداقل از 20 رستوران و غذاخوری که اکثر آنها در منطقه کوستا بلانکا اسپانیا بودند، با روشی عجیب کلاهبرداری کرده است. روش او به این شکل بوده که پس از سفارش و سرو غذا درست زمانیکه برای پرداخت صورت حساب اقدام میکرد، سینه اش را می گرفت و وانمود می کرد که دچار حمله قلبی شده است.

این مرد فریبکار نقشش را چنان خوب ایفا میکرد که کارکنان و مدیریت رستوران دچار وحشت شده و بکل صورتحساب او را فراموش میکردند چراکه وضعیت به حدی تنش زا میشد که آنها بیشتر نگران زنده ماندن مشتری خود بودند تا پول غذا، برای همین بدون پیگیری صورتحساب سرویس ارائه شده خود به مشتری، او را راهی درمانگاه میکردند.

این ماجرا تقریبا در اکثر رستوران های منطقه اتفاق افتاده بود برای همین رستوران دارها یکدیگر را از این ماجرا مطلع و نسبت به مشتریان خود مشکوک شده بودند از این رو وقتی بار دیگر این مرد خواست نقشه خود را عملی کند، کارکنان و مدیریت رستورانی که او در آنجا حضور داشت، متوجه مسئله شدند و بجای تماس با آمبولانس، پلیس خبر کرده و پرونده مشتری حاشیه ساز را برای همیشه بستند.

جالب است بدانید که این کلاهبردار حرفه ای رستوران های اسپانیا، اغلب غذاها و دسرهای بسیار گرانقیمت سفارش میداد چراکه مطمئن بود قرار نیست پولی بابت آنها پرداخت کند.

مشتری حاشیه ساز رستوران ها بالاخره لو رفت

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی