عادات مردان
همه افراد عادات مختلفی دارند اما برخی عادات در مردان رایج تر هستند که علاقه ای به بروزشان ندارند و سعی میکنند آن ها را پنهان کنند.

عادات رایج مردان که اصولا آن را پنهان میکنند

آیا فکر می کنید که همه افراد درباره هر موضوعی راستش را می‌ گویند؟ خیر؛ هرگز این گونه نیست. همه ما چیز هایی داریم که بخواهیم از دیگران پنهان کنیم؛ اما این ویژگی ممکن است در بعضی از موارد بین مردان و زنان یکسان نباشد. به خاطر همین در این قسمت از خانواده پلاس نمناک تصمیم گرفتیم که حقایقی را در مورد مردان به شما بگوییم که شاید خودشان خیلی آن را بیان نکنند.

مردان دیرتر از خانم ها می خوابند

شاید فکر کنید که مردان همان سر شب می خوابند اما این موضوع غلط است. آن ها معمولا زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند بخوابند که معمولاً این اتفاق بعد از رابطه زناشویی بیشتر است؛ یعنی آن ها بعد از انجام این کار بیشتر بیدار می‌ مانند اما زنان خیلی راحت به خواب می روند.

دیر خوابیدن مردان

مردها بیش از حد می نشینند

کاملاً طبیعی است که مردان دل شان می‌ خواهد همیشه قوی و متناسب به نظر برسند و در نتیجه زمان زیادی را نسبت به خانم ها صرف رفتن به باشگاه و ورزش می‌ کنند اما جالب است بدانید که آن ها زمان زیادی را می‌ نشینند و شاید خیلی به اندازه زنان نتوانند سرپا بایستند. آن ها بر این باور هستند به خاطر اینکه به باشگاه می‌ روند و ورزش می‌ کنند، پس اشکالی ندارد که مدت زمان زیادی بنشینند اما انجام این کار غلط است و مضرات زیادی برایشان دارد.

هنگام استرس خطر میکنند

زمانی که استرس می گیرند خودشان را در معرض خطر قرار می دهند و این موضوع در مورد اکثر مردان صدق می‌ کند. زمانی که استرس می گیرند، خودشان را در معرض خطر قرار می‌ دهند که‌ شاید در مورد این موضوع صحبت نکنند اما در واقع با انجام این کار می‌ خواهند از خودشان انتقام بگیرند و در واقع یک واکنش دفاعی در برابر استرس است.

مردان خیلی خودشان را دوست دارند

شاید فکر کنید که زنان بیشتر به خود دوست داشتن اهمیت می‌ دهند اما این موضوع در مورد مردان بیشتر است. آن ها به دنبال راهکارهای بیشتری هستند که خودشان را دوست داشته باشند و شاید خیلی در مورد این موضوع صحبت نکرده و آن را بیان نکنند اما خودشان را خیلی دوست دارند.

دوست داشتن خود

احتمال صدمه دیدن یا فوت شدن در شغل شان بیشتر است

یکی از عواملی که باعث می شود خانم ها طول عمر طولانی تری داشته باشند، این است که معمولاً وارد شغل های خطرناک نمی‌ شوند یا استرس به خاطر شغل در آن ها کم‌تر است و در نتیجه کمتر به مشکلات و بیماری ها دچار می‌ شوند اما مردان معمولا دچار استرس بالا هستند و هم این که خطرات شغلی برای آنها بیشتر است.

خودشان را بو می کنند

مردان دوست دارند که بدن خودشان را بو کنند؛‌ این اتفاق دلیل خاصی ندارد اما اکثر آنها لباس‌ های خودشان را هم بو می کنند و این در مورد خیلی از آن ها صدق می کند و احساس می کنند که این کار یک نوع رعایت بهداشت است که البته هیچ ربطی ندارد.

خودشان را سالم تر از آن چیزی که هستند؛ نشان می‌دهند

مردان دوست دارند همیشه قوی و سالم به نظر برسند و طبق نظرسنجی‌ های موجود، آن ها اعتماد به نفس بیشتری در مورد سبک زندگی خود دارند و سعی می‌ کنند که همیشه خودشان را سالم تر از آنچه هستند نشان دهند.

مرد قوی و سالم

مردان در کنار همسرشان بیشتر غذا می خورند

وقتی که مردی در کنار همسر خود باشد، نسبت به زمانی که تنها باشد، احتمال بیشتر غذا خوردن در آن بالاتر است. در واقع زمانی که در کنار همسر خود قرار می گیرند، اشتهای شان بیشتر شده و غذای زیادی می خورند و شاید خودشان هرگز این موضوع را جایی مطرح نکرده باشند.

مردان بیشتر غذای ناسالم می خورند

برعکس این که مردان دوست دارند خودشان را سالم نشان دهند اما در واقعیت اینگونه نیست. آن ها تمایل بیشتری به خوردن غذای ناسالم دارند و بیشتر هم این کار را انجام می دهند.

عاداتی که بیشتر مردها دارن ولی گردن نمیگیرن!

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی