فروختن گردن

ماجرای مردی که گردنش را فروخت !!

کد مطلب : 81432زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصمیم عجیبی بود اما مرد جوان در انجامش شکی نداشت و با قراردادهایی که بسته شد بخشی از گردنش به اجاره ی دائم درآمد.

درآمد زایی عجیب مرد جوان روسی توسط گردنش

مردی که گردن خود را به یک محل، برای تبلیغات تبدیل کرده است؛ این تیتری بود که در عرض مدت کوتاهی بازدید بالایی دریافت کرده و به سرعت مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شد. ماجرایی که جزئیاتش را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند و مربوط به کار عجیب مردی است که گردن خود را به صورت دائم به نوعی میفروشد.

فردی به نام "ایگور اونوپکو" که یک بلاگر اهل کشور روسیه است، جدیدا توجهات زیادی را در صفحات اجتماعی به خود جلب کرده است. شاید باورش سخت باشد اما این فرد ایده جدیدی را در شبکه های اجتماعی مطرح کرده که اولین بار در اینستاگرام معرفی شد. حتی هفته گذشته هم تصویر این ایده خود را منتشر کرد تا به دیگران به اثبات برساند که این کار را انجام می دهد. او به دلیل نوشته هایی که روی سمت راست گردنش تاتو می کند، پول زیادی به دست می آورد.

او با تاتوی نوشته های تبلیغاتی بر روی گردنش، نزدیک به 13 هزار و 500 دلار ، از 10 محل تبلیغاتی دریافت کرد. این مرد در توضیح به طرفدارانش گفته بود که دلش می خواهد خودش را شبیه به یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک کند و باعث شود تا بلاگرها جذابیت بیشتری پیدا کنند همین باعث شد که ده مشتری پیدا کند و به او پیشنهاد تبلیغات بدهند.

ظاهراً این بلاگر جوان با انجام این کار جدید، توجه زیادی از سمت بیزینس ها و افراد مختلف، هم در روسیه و هم در کشورهای همسایه پیدا کرده بود که می خواستند تبلیغاتشان روی پوست او تاتو شود، حتی کشور هایی مثل اوکراین و بلاروس هم پیشنهاد داده بودند.

 درآمد از گردن

ماجرای درآمدزایی مرد روسیه ای از گردن خود

" ایگور " زمانیکه برای اولین بار تبلیغات را روی گردن خود به صورت دائم تاتو کرد، افراد زیادی را متعجب کرد اما مسئله کاملا جدی بود و او در ادامه ی کارش مصمم. برای اینکه همه چیز قانونی شود، او و مشتریانش قراردادی را امضا می کردند که در آن مشخص شده بود که این تاتو ها باید در کل زندگی، روی گردن او باقی بمانند و حق ندارد آن ها را پاک کرده یا رویشان را با تاتو های دیگر بپوشاند.

البته او تنها کسی نیست که خودش را به بیلبورد تبلیغاتی تبدیل کرده است اما اولین کسی است که به جای نام یا لوگوی کمپانی، از آیدی اینستاگرام افراد برای تبلیغات استفاده کرده است و براساس گزارشات، در گذشته مرد دیگری هم بود که لوگو ها و برند های مورد علاقه خود را به صورت رایگان روی بدنش تاتو می کرد اما کار این مرد روسی متفاوت است.

بدترین بخش کار این مرد این است که گردن خود را به صورت دائم در اختیار مشتری قرار میدهد و به نوعی اجاره ی دائم محسوب می شود برای همین کاربران فضای مجازی معتقدند که او گردنش را برای همیشه فروخته و حقی درباره ی قسمت مشخص شده ندارد.

ماجرای مردی که گردنش را فروخت !!

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : تاتو
وبگردی