پزشکت
اپلیکیشن پزشکت مشاوره آنلاین پزشکی، دامپزشکی و سلامتی با بیش از 3700 پزشک و متخصص در سرتاسر کشور.

مشاوره آنلاین کرونا

نمی دانم از شروع کرونا تا امروز چند بار به مراکز درمانی رفته اید، اما اگر مجبور به مراجعه شده باشید حتما استرسی را تجربه کرده اید که قبلا نکرده بودید (ترس ابتلا به کرونا). بعضی افراد در عین داشتن بیماری هم ترجیح می دهند در خانه مانده و ادامه درمان را به وقت بهتری موکول کنند. حتی الان که تعداد بیشتری از هموطنانمان واکسن کرونا دریافت کرده اند و واکسیناسیون سرعت قابل قبولی دارد نیز امکان ابتلا به کرونا به ویژه گونه ی جدید کرونا همچنان پا برجاست.

اپلیکیشن پزشکت بزرگ ترین جامعه آنلاین پزشک و بیمار کشور تاکنون در زمینه مشاوره آنلاین پزشکی و سلامت در دوران کرونا موفق عمل کرده و در زمینه مشاوره آنلاین با بیش از 3700پزشک عمومی، متخصص داخلی، متخصص عفونی، متخصص زنان، متخصص مغز و اعصاب و ... کل کشور را پوشش داده است و به صورت شبانه روزی و آنلاین مشاوره پزشکی و سلامت ارائه می دهد.

مزایای پزشکت

پزشکت برای پلتفرم ios، اندروید و وب اپلیکیشن منتشر شده است.

خوشبختانه به لطف این اپلیکیشن این روزها می توانید از راه دور و به صورت مشاوره آنلاین پزشکی از پزشک متخصص مشاوره بگیرید و به اصطلاح ویزیت آنلاین شوید.
با ثبت نام و ورود به اپ و شارژ کیف پول، می توانید بین پزشکان از تخصص های مختلف بگردید و با پرداخت هزینه، توسط آن ها ویزیت شوید. این ویزیت می تواند هم به صورت تلفنی باشد و هم تماس تصویری، ضمن این که با فراهم شدن محیط چت امکان گفتگوی متنی و رد و بدل کردن فایل را هم دارید.
«مشاوره روانشناسی آنلاین» هم دارد که می توانید از راه دور مشاوره خود را با روانشناسان برتر کشور؛ هم به صورت تماس صوتی، تصویری و یا متنی داشته باشید.
اپلیکیشن پزشکت برای اولین بار در کشور جهت رفاه حال صاحبان حیوان خانگی و جلوگیری از گسترش شیوع کرونا اقدام مشاوره آنلاین دامپزشکی و ویزیت دامپزشکی در محل نموده است، تا لازم نباشد حیوانات خانگی تان را در این شرایط بیرون ببرید. همچنین می توانید به صورت مشاوره آنلاین دامپزشکی شبانه روزی با هر یک از دامپزشکان پزشکت مشاوره داشته باشید.

انتشار روزانه مقالات پزشکی اختصاصی در سایت پزشکت انجام می شود.

سایت پزشکت

پزشکت بخش ویژه ای به مشاوره کرونا اختصاص داده که بتوانید با مشاوره آنلاین با پزشک عمومی، متخصص عفونی و یا متخصص داخلی از ابتلای خود یا اطرافیانتان به ویروس کرونا پیشگیری نمایید، یا در صورت ابتلا اقدامات درمانی را انجام دهید..
اگر شرایط مساعد نبود، می توانید از قابلیت (ویزیت در منزل) کمک بگیرید تا نزدیک ترین پزشکان به محل زندگی تان که ویزیت در محل را انجام می دهند به محل شما بیایند. همچنین می توانید درخواست پرستار در منزل و پزشک در منزل نیز در اپلیکیشن ثبت نمایید.
آزمایش در منزل به ویژه تست کرونا در منزل نیز به تازگی به خدمات پزشکت اضافه شده است که با قیمتی مقرون به صرفه در کوتاه ترین زمان ممکن نمونه گیری را در محل شما انجام داده و نتیجه تست کرونایتان را اعلام می کند.
 

پزشکت، مشاوره آنلاین پزشکی با متخصصان در دوران کرونا

56
این مطلب مفید بود ؟60
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی