محیا مهدی زاده

ظاهر جدید محیا مهدی زاده برای دلبری از مهدی کوشکی

تاریخ انتشار : 9 خرداد 1403کد مطلب : 93865زمان مطالعه : 2 دقیقه
محیا مهدی زاده همسر جدید مهدی کوشکی با ظاهری متفاوت به دلبری از همسرش پرداخت.

ابراز علاقه مهدی کوشکی و همسرش به هم در فضای مجازی

مهدی کوشکی و همسرش محیا مهدی زاده بعد از اعلام رسمی ازدواجشان در فضای مجازی پست و استوری های عاشقانه فراوانی را منتشر می کنند که با واکنش های زیادی از طرف کاربران همراه است. محیا مهدی زاده به تازگی صفحه خود را با عاشقانه ای جدید به روز کرد و بار دیگر با ظاهری متفاوت و سنجاق قفلی به سر به مهدی کوشکی ابراز عشق نمود. در ادامه این بخش از نمناک ابراز علاقه های رومانتیک مهدی کوشکی و همسرش در فضای مجازی را مشاهده می کنید.

محیا مهدی زاده همسر جوان مهدی کوشکی با ظاهری متفاوت که گویا مربوط به گریم او در یک نمایش تئاتر است، در یک ویدیو قسمتی از شعر تولدی دیگرفروغ فرخزاد به مهدی کوشکی تقدیم کرد و نوشت:

تقدیم به یار عزیزم مهدی کوشکی

باد ما را با خود خواهد برد

محیا مهدی زاده

پیام محیا مهدی زاده برای همسرش مهدی کوشکی

مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون که به دلیل ازدواج های متعددش مورد هجمه برخی از کاربران دنیای مجازی قرار گرفته، برای همسرش کامنتی عاشقانه گذاشت و نوشت:

من غریبانه به این خوشبختی می نگرم.

مهدی کوشکی

مهدی کوشکی و همسرش محیا مهدی زاده

محیا مهدی زاده همسر جدید مهدی کوشکی کیست؟

همسر جدید مهدی کوشکی، محیا مهدی زاده بازیگر تازه کار تئاتر متولد آبان 1375 بوده و تا بحال در یک نمایش ایفای نقش داشته و 15 سال کوچکتر از همسرش مهدی کوشکی است. مهدی کوشکی نمایشنامه‌نویس، کارگردان، بازیگر تئاتر و سینما پیش از این دو ازدواج رسمی و یک بار ازدواج موقت داشته است.

همسر اول مهدی کوشکی مینا شمس بود که حاصل ازدواجشان یک پسر است و همسر دوم مهدی کوشکی صحرا فتحی بود که همچون خود اقای بازیگر مشغول بازیگری و کارگردانی بود و همسر سوم مهدی کوشکی که ازدواجشان با حواشی بسیاری آغاز شد و دوام چندانی نداشت، ریحانه پارسا بود.

ظاهر جدید محیا مهدی زاده برای دلبری از مهدی کوشکی

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : مهدی کوشکی
وبگردی