تولد
الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی

زن و شوهر بازیگر مهمان امشب دورهمی میشوند

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1399کد مطلب : 76336زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی 22 خردادماه 99 میزبان الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی خواهد بود.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی مهمان دورهمی شدند

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 22 خردادماه 99 مساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود. مهران مدیری در این برنامه از دورهمی میزبان الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی زن و شوهر هنرمند است.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی اسفندماه سال 1392 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و از زوج های بی حاشیه دنیای هنر هستند که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

با مهمانان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی هر دو از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون هستند که سالهاست در دنیای هنر فعالیت میکنند و چند سالی است که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون پسر سیاوش زندگانی استاد موسیقی و برادر امید زندگانی بازیگر کشورمان است که بازیگری را از سال 1370 با تئاتر آغاز کرد.

این بازیگر جوان سال 70 در سریال وکلای جوان مقابل دوربین رفت و فیلم سینمایی زن شرقی در سال 76 اولین تجربه بازیگری او در سینما بود.

امین زندگانی در سریال هایی چون پرستاران، همه چیز آنجاست، خانواده دکتر ماهان، مختارنامه، طلسم شدگان، معصومیت از دست رفته و... ایفای نقش کرده است.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی

الیکا عبدالرزاقی همسر امین زندگانی چند سال دیرتر از او به دنیای هنر وارد شد و سریال گمشده در سال 77 اولین تجربه تصویری او دنیای هنر بود.

این بازیگر کشورمان در جدیدترین تجربه بازیگری در سریال سرباز ایفای نقش کرد و بازیگر نقش اصلی این سریال بود و در شب های ماه مبارک رمضان با این سریال مهمان خانه های مردم در شبکه سه سیما شد.

الیکا عبدالرزاقی

زن و شوهر بازیگر مهمان امشب دورهمی میشوند

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی