استایل پاییزی مردانه
پاییز فصل استایل های شیک و متفاوت است، پاییز فصل جسوری برای انتخاب لباس است و این جسارت را به شما نیز انتقال می دهد و باعث می شود استایل شما شیک به نظر برسد.

چند پیشنهاد جذاب برای استایل پاییزی آقایان

فصل پاییز فصل مورد علاقه اکثر افراد است و در آن سعی می کنند که تیپ متفاوتی بزنند تا متناسب با آب و هوای خنک فصل پاییز باشد. در این قسمت از نمناک چند مورد خاص برای شیک تر شدن استایل مناسب آقایان در فصل پاییز را به شما معرفی خواهیم کرد.

به دنبال پارچه های سنگین تر باشید

به جای این که به الگوی پارچه دقت کنید، به وزن پارچه توجه داشته باشید. هر چه قدر که پارچه سنگین تر باشد، تیپ و استایل شما زیباتر جلوه می کند؛ باید سعی کنید این مورد را حتماً مد نظر قرار دهید.

رنگ های پاییزی را درست انتخاب کنید

فصل تابستان فصل انتخاب رنگ های روشن است اما فصل پاییز فصلی است که در آن از رنگ هایی مثل قهوه ای، برنز، قرمز، بنفش، سبز و خردلی بیشتر استفاده می کنند. البته آبی هم برای این فصل رنگ مناسبی است. پس سعی کنید به دنبال رنگ هایی باشد که در فصل پاییز بیشتر مشاهده می کنید.

استایل پاییزی

رنگ، بافت و الگو را با یکدیگر ترکیب کنید

به این دلیل که شما می توانید طیف وسیعی از انتخابات را داشته باشید، باید سعی کنید رنگ، الگو و بافت پارچه را با یکدیگر ست کنید. البته مراقب باشید که زیاده روی نکنید. منظور این نیست که حتما لباس های یکدست بگیرید. می توانید لباس هایی انتخاب کنید که بافت، پارچه الگو و رنگ آن به یکدیگر نزدیک و مکمل باشد.

از جیب های مربعی برای فصل پاییز استفاده کنید

جیب های مربعی که در بالای لباس طراحی شده اند، یکی از بهترین گزینه ها برای فصل پاییز هستند و استایل شما را تکمیل می کنند. همچنین یک جیب کاملا دم دستی محسوب می شوند.

از کراوات یا شال گردن پاییزی استفاده کنید

کراوات های پاییزی معمولاً با رنگ های پاییزی ساخته شده اند و برای ژاکت ها بسیار مناسب هستند و تیپ و ظاهر منحصر به فردی را ایجاد می کنند.

کراوات

کمد لباس خود را بررسی کنید

شاید فکر می کنید که لباس هایتان تکمیل است اما باز هم کمد لباس های تابستانی خود را بررسی کنید. می توانید از لباس های قبل هم استفاده کنید. به عنوان مثال بعضی از تی شرت ها برای زیر کت مناسب هستند و از لحاظ رنگی و طرح و الگو همخوانی دارند و لازم نیست برای هر موردی دوباره هزینه کنید.

کفش قهوه ای را فراموش نکنید

کفش قهوه ای بهترین گزینه برای فصل پاییز برای خانم ها و آقایان است. کفش قهوه ای پا را باریک تر نشان می دهد و بافت بسیار زیبایی دارد. رنگ قهوه ای شکلاتی می تواند یک گزینه مناسب برای کفش های پاییزه باشد.

اورکت را فراموش نکنید

اورکت یک گزینه مناسب برای فصل پاییز است و استایل شما را جذاب تر نشان می دهد. اورکت ها مخصوصاً در قسمت آستین ها گرمای بیشتری را برای شما فراهم می کنند و هم این که بسیار جذاب هستند.

چند پیشنهاد جذاب برای استایل پاییزی آقایان

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی