محسن ابراهیم زاده
محسن ابراهیم زاده خواننده محبوب پاپ کشورمان که مدتی درگیر بیماری بود علت بیماری اش را بازگو کرد.

محسن ابراهیم زاده درگیر بیماری حنجره بوده

محسن ابراهیم زاده، خواننده پاپ کشورمان که با آهنگ دونه دونه به اوج شهرت خود رسید، مدتی از دنیای اجرا و موسیقی دور بود که این دوری دلیلی داشته که در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند.

محسن ابراهیم‌زاده، پس از گذشت 9 ماه و به علت بیماری مرتبط با صدای خود، شب گذشته در تهران به روی صحنه بازگشت؛ در واقع دلیل غیبت ابراهیم زاده در فضای خوانندگی، بیماری بوده که صدای او را درگیر کرده بود که اینگونه که پیداست درمان شده است.

موضوع بیماری محسن ابراهیم زاده زمانی وایرال شد که این خواننده در اجرای کنسرت مراغه خود به مشکل حنجره اش اشاره کرد و گفت که برای درمان این بیماری باید مدتی خوانندگی را کنار بگذارد؛ البته عنوان مشخصی برای این بیماری منتشر نشده است.

محسن ابراهیم زاده

مختصر بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده، خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ، در تاریخ 17 شهریور سال 1366 در شهر تربت حیدریه به دنیا آمد. ابراهیم‌زاده در سن نوجوانی علاقه‌مند به قرآن خوانی بود و سپس به موسیقی علاقه‌مند شد و در زمینه آموزش موسیقی، به استادانی با نام واجد اعتبار در این حوزه مراجعه کرد.

خواننده ترانه خیلی مردی در حدود سال 88 تحصیل موسیقی را با کمک استاد نیکنام آغاز کرد و اولین آهنگ خود را با نام "هنوزم وقتی میخندی" که نسخه جدیدی از ترانه‌ای به نام "تورج شعبان‌خانی" بود، منتشر کرد.

بیماری بازیگران

همسر محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ کشورمان هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است.

دلیل غیبت و بیماری محسن ابراهیم زاده فاش شد

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
منبع : عکس: ساقی بلیغ/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی