افراد کینه ای

همسر متولد چه ماهی کینه ای تره؟

کد مطلب : 87776تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد از اتفاقات کوچک و بزرگی که اطرافشان می افتد کینه به دل میگیرند و ناراحت می شوند، برای برقراری ارتباط با این افراد باید خصوصیات اخلاقیشان را بشناسید.

متولدین کدام ماه میتوانند کینه ای باشند؟

احتمالا شما هم بسیاری از افراد را دور و بر خودتان دیده اید که گناه دیگران را فراموش نمی‌ کنند و به راحتی از آن ها نمی گذرند و کینه را در دلِ خود نگه می دارند. اگر قصد ازدواج دارید، باید بدانید که طرف مقابلتان کینه ای هست یا خیر. در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید تا به شما بگوییم همسر متولد چه ماهی کینه ای تر از بقیه هست.

اسفند

اسفند ماهی ها خیلی احساساتی رفتار می کنند. همیشه در احساسات و عواطف خودشان غرق هستند. آن ها هنگام رفتار با دیگران سعی می کنند از احساسات خود کمک بگیرند؛ اما جزء افرادی هم هستند که بدی های دیگران را به راحتی فراموش نمی‌ کنند و اگر به آن ها ارزش ندهند، خیلی راحت کینه به دل می گیرند.

عصبانیت

تیر

تیر ماهی ها قادر هستند که خیلی راحت احساسات خود را پنهان کنند؛ در صورتی که در دل شان غوغا به پا است و اشتباهات دیگران را به راحتی فراموش نمی کنند و مدام با این کینه درونی درگیر هستند.

شهریور

شهریور ماهی ها همه چیز را تجزیه و تحلیل می کنند. وقتی که احساس بدی داشته باشند، پیش خودشان قضاوت می کنند و اجازه صحبت به طرف مقابل نمی دهند. می خواهند کنترل شرایط را در دست بگیرند و اگر کسی باعث شود که آن ها کنترلی روی شرایطِ پیرامون خود نداشته باشند، خیلی راحت از او کینه می کنند.

مرداد

اگر مرداد ماهی ها مورد حمله یا طعنه دیگران قرار بگیرند، از آن ها کینه به دل خواهند گرفت. گاهی اوقات خیلی نابالغانه رفتار می کنند و رفتارشان کاملاً بچه گانه است و نمی توانند در برابر بدی دیگران سکوت کنند.

قهر

مهر

مهر ماهی ها خیلی روی پیدا کردن تعادل در زندگی تمرکز می‌ کنند. هر چیزی که تعادل شان را به هم بریزد، آن ها را عصبانی می‌ کند. به خاطر همین جزء افرادی هستند که خیلی راحت کینه به دل می گیرند و باید مراقب رفتارتان با آن ها باشید.

آبان

آبان ماهی ها خیلی حساس هستند. گاهی اوقات خیلی خشن رفتار می کنند. آن ها همه چیز را به خوبی به خاطر دارند و مدام در ذهن شان آنالیز و تجزیه تحلیل دارند و به خاطر همین هم؛ خیلی از دیگران کینه به دل می گیرند.

همسر متولد چه ماهی کینه ای تره؟

4.159
این مطلب مفید بود ؟4811
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
هادی1401-04-18
باسلام به نظر من اخلاقیات و خصوصیات یک فرد حالا دختر یا پسر فرقی نداره به چه ماهی است بستگی نداره به ذات اون نفر بستگی داره وقتی ذات خراب باشه هیچ جوره نمیشه درستش کنی فقط باید دعا کنید همچین آدمی تو زندگیتون و سر راهتون خدا قرار نده تنها راهش همینه.موفق باشید
50
وبگردی