بازیگر نقش جادوگر جیران

چهره واقعی ننه آشوب، بازیگر نقش جادوگر جیران

کد مطلب : 86834تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
ننه آشوب، جادوگر پلید سریال نمایش خانگی جیران این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد علاقه مند به دیدن چهره واقعی این بازیگر هستند.

بازیگر نقش ننه آشوب سریال جیران کیه؟

یکی از کاراکترهای خاص و مورد توجه قرار گرفته ی این روزهای سریال جیران، ننه آشوب، جادوگر پلیدی است که با گریمی حرفه ای او را در این مجموعه جدید نمایش خانگی می بینید. جادوگری که چهره ای زیبا پشت این گریم پنهان دارد و شما چهره واقعی او را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

ننه آشوب فیلم جیران

ننه آشوب سریال جیران/ عکس از نازلی هروی

بهناز نازی که این روزها گریم و شکل و شمایل عجیبش در نقش ننه آشوب، سریال عاشقانه و تاریخی جیران در فضای مجازی مورد بحث کاربران قرار گرفته است، متولد 12 دی سال 1346 در تهران می باشد.

بهناز نازی به جز بازی در نمایش خانگی جیران در چند سال اخیر نمایش های فوق‌العاده ای داشته است و در سریال در مسیر زاینده رود، خانه ای در خیابان چهل و یکم، قطار آن شب، سریال ملکاوان و... بازی کرده است.

بهناز نازی

بهناز نازی بازیگر ننه آشوب جیران/ عکس از بهاره صباحی

بازیگر نقش ننه آشوب فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با بازی در نمایش های سیگار خیس و یه شاخه گل با بوی وارتان به چهره شناخته شده در تئاتر تبدیل شد. خانم بازیگر با بازی در فیلم سینمایی خانه ای در خیابان چهل و یکم وارد سینما شده و با ایفای نقش در سریال در مسیر زاینده رود در قاب تلویزیون ظاهر شد.

بهناز نازی در جیران

بازیگر نقش جادوگر در سریال جیران/ عکس از داوود امیری

چهره واقعی ننه آشوب، بازیگر نقش جادوگر جیران

4.1203
این مطلب مفید بود ؟16637
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : سریال جیران
2 نظر به ثبت رسیده است
مریم1401-01-28
حیف این قیافه زیبا نیست که اینقدر وحشتناک شده
325
الاله1401-02-03
قیافش خیلی ملیح ونازه
212
وبگردی