تولد
مهدی پاکدل

فیلم نرگس مست از امروز در سینمای آنلاین

تاریخ انتشار : 25 تیر 1399کد مطلب : 36352زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی نرگس مست با بازی متفاوت میترا حجار و مهدی پاکدل در سینمای آنلاین اکران میشود.

اکران فیلم نرگس مست در سینمای آنلاین

فیلم سینمایی نرگس مست به کارگردانی و نویسندگی سید جلال الدین دری و تهیه کنندگی عبدالله اسفندیاری سال 95 ساخته شد و بعد از چند سال اکران خواهد شد.

نرگس مست بعد از گذشت سه سال از ساخت بهمن ماه گذشته در سینماهای کشور به اکران درآمد اما شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها، اکران این فیلم را ناتمام گذاشت و عوامل فیلم را مجبور کرد تا نرگس مست را به صورت آنلاین اکران کنند.

اکران آنلاین فیلم نرگس مست از امروز

فیلم نرگس مست از امروز 25 تیرماه در سینمای آنلاین اکران خود را آغاز میکند و علاقه مندان به تماشای این فیلم میتوانند با تهیه بلیت از طریق سامانه های فیلیمو و نماوا به تماشای این فیلم بنشینند.

مهدی پاکدل و میترا حجار

نرگس مست با بازی متفاوت مهدی پاکدل و میترا حجار داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر است و تاریخچه موسیقی ایران در دل داستانی عاشقانه در این فیلم به تصویر کشیده میشود.

بازیگران فیلم نرگس مست

بازیگران سرشناسی در فیلم نرگس مست به ایفای نقش پرداختند و مهدی پاکدل یکی از بازیگران این فیلم است که در نقش عارف قزوینی با گریمی متفاوت مقابل دوربین رفت.

مهدی پاکدل و سعید پورصمیمی

مهدی پاکدل، میترا حجار، هومن برق نورد، سعید پورصمیمی، امیرحسین مدرس، سیامک صفری، نگار عابدی، متین ستوده، مژگان اخلاقی، بهنام قربانی، هستی فرحی و... در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می پردازند.

میترا حجار و سعید پورصمیمی

فیلم نرگس مست از امروز در سینمای آنلاین

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : عکاس:امیر کوروش اعرابی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی