تولد
نرگس محمدی و علی اوجی

عکس لو رفته فرزند نرگس محمدی و علی اوجی ؟!

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1403کد مطلب : 94085زمان مطالعه : 1 دقیقه
نرگس محمدی و علی اوجی که سالهاست باهم ازدواج کرده اند و زندگی عاشقانه ای دارند عکسی از فرزندشان در فضای مجازی دست به دست می شود که موجب تعجب کاربران شده است.

شایعه ای درباره فرزند دوقلوی علی اوجی و نرگس محمدی

پس از شایعه بچه دار شدن سحر دولتشاهی و همایون شجریان و انتشارعکس فتوشاپ شده سحر در اتاق زایمان، این بار نوبت به نرگس محمدی و علی اوجی رسید! به تازگی عکسی در فضای مجازی وایرال شده که گفته می شود مربوط به بچه دار شدن علی اوجی و نرگس محمدی است و به ادعای برخی کاربران متعلق به فرزند علی اوجی و نرگس محمدی است اما به نظر نمی‌رسد واقعیت داشته باشد و این خبر یک شایعه بیش نیست چراکه علی اوجی و نرگس محمدی به خبر بچه دار شدنشان هیچ واکنشی نشان نداده اند و آخرین استوری نرگس محمدی تصویری زیبا از مادرش و تبریک تولد به او است.

علی اوجی و همسرش

علی اوجی و نرگس محمدی عکس از ساقی بلیغ

آغاز آشنایی نرگس محمدی و علی اوجی به برنامه دورهمی باز می گردد. علی اوجی در سال 1396 بعد از حضور نرگس محمدی بعنوان مهمان در برنامه دورهمی مهران مدیری و صحبت های صادقانه و بی شیله پیله اش در برابر سوال مهران مدیری که چرا در سن 32 سالگی ازدواج نکرده است و اینکه بعد از معروف شدن هیچ خواستگاری نداشته، از وی خوشش آمد و بعد از مدتی به او پیشنهاد ازدواج داد. مراسم عقد این دو هنرمند در اردیبهشت ماه 1396 باحضور دوستانشان برگزار شد.

 

عکس لو رفته فرزند نرگس محمدی و علی اوجی ؟!

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی