نسیم باقریان
نسیم باقریان بازیگر نقش الناز مافی در سریال بچه مهندس است که در ادامه بیشتر با او آشنا میشوید.

نسیم باقریان بازیگر بچه مهندس

سریال بچه مهندس 3 به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی سریال ماه رمضانی شبکه دو سیما است که این شب ها در حال پخش است.

این سریال که اولین فصل آن ماه رمضان سال 97 پخش شد و با استقبال مواجه شد به سومین فصل خود رسید و طبق شنیده ها ساخت فصل بعدی این سریال بسته به تصمیم مدیران و استقبال مردم است.

معرفی بازیگران جدید در فصل سوم بچه مهندس

سریال بچه مهندس در هر فصل در کنار بازیگران ثابت با معرفی بازیگران جدیدی هم همراه است و در فصل سوم هم تعدادی از جوانان مستعد بازیگری با ایفای نقش در این سریال دیده میشوند.

نسیم باقریان

نسیم باقریان یکی از بازیگران جدید و جوانی است که با بازی در فصل سوم سریال بچه مهندس در میان مردم شناخته شد.

بازیگران یچه مهندس

بازیگر نقش الناز مافی که در تیم رقیب جواد جوادی حضور دارد و رابطه خوبی با او ندارد همان نسیم باقریان است که در اولین تجربه جدی بازیگری در این سریال ایفای نقش کرد.

نسیم باقریان و کامران تفتی

نسیم باقریان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و بازی در سریال بچه مهندس اولین تجربه جدی بازیگری او است که در این سریال در نقش دختر مغرور هم دانشگاهی جواد که تلاش میکند نشان دهد هیچکس بهتر از او نیست و در گروه کاوش با دو همکلاسی دیگرش تلاش میکند تا جواد جوادی و تیمش را شکست دهد.

نسیم باقریان و فرهاد قائمیان

الناز مافی دختر مغرور و پر ادعای دانشگاه امیرکبیر است که براساس اعتقادات خودش به اطرافیان توهین میکند و معتقد است که همه چیز را بهتر از دیگران میداند و نسیم باقریان به خوبی از عهده ایفای این نقش برآمده است.

نسیم باقریان

نسیم باقریان دو برادر دارد که یکی بزرگتر و یکی کوچکتر از او است و تصاویری از آنها را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

نسیم باقریان

نسیم باقریان بازیگر سریال بچه مهندس را بهتر بشناسید

2.6149
این مطلب مفید بود ؟7673
منبع : صفحه نسیم باقریان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی