سریال او یک فرشته بود

ماجرای بدبخت شدن شیطان سریال او یک فرشته بود

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1401کد مطلب : 86815زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازیگر نقش شیطان در سریال فراموش نشدنی " او یک فرشته بود " درباره وضعیت و مشکلی گفت که تحمل آن برایش ساده نیست.

نقش شیطان در سریال او یک فرشته بود، مرا بدبخت کرد

تلویزیون هر سال با آغاز ماه رمضان برنامه‌ها و سریال‌های مناسبتی متعددی را درنظر می‌گیرد اما متأسفانه این روزها این سریال ها به جذابیت سریال های قدیمی نیستند.

سریال هایی مانند خانه به دوش، اغما، بزنگاه، متهم گریخت، او یک فرشته بود، صاحبدلان و... که در دهه 80 از تلویزیون پخش می شدند و نه تنها در آن زمان با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان همراه می شدند بلکه اکنون نیز توسط شبکه‌های مختلف تلویزیون بازپخش می شوند و هنوز هم به محبوبیت گذشته هستند.

به مناسبت ماه رمضان مصاحبه ای با بازیگر قدیمی مرتضی ضرابی که بیشتر با نقش شیطان در سریال «او یک فرشته بود» شناخته می شود، صورت گرفته که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

مرتضی ضرابی

صحبت های جدید مرتضی ضرابی، بازیگر نقش شیطان

مرتضی ضرابی بازیگر نقش شیطان در سریال «او یک فرشته بود»، درباره کم کاریش در تلویزیون و سینما طی مصاحبه ای در روزهای اخیر عنوان کرد:

نقش شیطان در سریال او یک فرشته بود مرا بدبخت کرد، یکی از دلایلی که کم‌کار هستم، این است که بعد از آن هر نقشی که می خواستند آدم بخورند، آدم بکشند یا کسی را بدزدند به من پیشنهاد می دادند، من حالم دیگه بد می شد. بهاره افشاری بسیار بااستعداد بود و از طریق تست انتخاب شد.

سریال او یک فرشته بود

مرتضی ضرابی در ادامه علت کم کاریش را توضیح داد:

قضیه این است که تهیه کننده وظیفه خود نمی داند که حرمت قدیمی ها را نگه دارد، بلکه می خواهد از کسانی استفاده کند که گیشه با آنهاست تا فیلمش را بیشتر بفروشد. ما در برابر سلبریتی ها جذابیتی نداریم، چراکه الان فقط به گیشه فکر می کنند.

ضرابی درباره ضعیف شدن سریال های ماه رمضان در تلویزیون گفت:

علتش برمی گردد به ارزشی که زمانی رسانه به این سریال ها می گذاشتند. آن زمان خیلی با ارزش بود و مدیریت می‌خواست در ماه رمضان خیابان خلوت شود و مردم پای سریال بنشینند اما الان برایشان انگیزه ای نیست.

مرتضی ضرابی

مرتضی ضرابی/ عکس از مهدی آزاد بخت

بیوگرافی مختصر مرتضی ضرابی

مرتضی ضرابی بازیگر و چهره پرداز سینما، تئاتر و تلویزیون در سال 1335 در تهران به دنیا آمد. او از سال 1353 به عنوان بازیگر حرفه ای، در کارگاه نمایش مشغول به کار شد واز سال 1361 به گروه گریم صدا و سیما پیوست.

ورود این بازیگر به عرصه سینما در سال 1364 با ایفای نقش در فیلم ماموریت بوده است.

او در آثاری چون آینه شیطان، جنجال در عروسی،آدم باش،بعدازظهر سگی سگی، خروس بی محل، دایناسور، در شهر خبری نیست، هست، مسیح، او یک فرشته بود، بشارت منجی، دختری با کفش های کتانی و... نقش آفرینی کرده است. مرتضی ضرابی علاوه بر چهره پردازی و بازیگری، در زمینه‎ی طراحی دکور و کارگردانی نیز سابقه فعالیت دارد.

مرتضی ضرابی

مرتضی ضرابی / عکس از نیلوفر اسدی

مرتضی ضرابی سالهاست که ازدواج کرده و یک پسر و یک دختر به نام نیوشا دارد. نیوشا ضرابی بازیگر و دستیار کارگردان سینما و تلویزیون متولد 14 آذر 1373 در تهران است که در آثاری همچون سریال تلویزیونی لیسانسه ها و زنی با ارابه چوبی و... فعالیت داشته است.

فرزندان مرتضی ضرابی

دختر و پسر مرتضی ضرابی

ماجرای بدبخت شدن شیطان سریال او یک فرشته بود

4.440
این مطلب مفید بود ؟355
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی