غذاهای خارجی

غذای معروف ایتالیایی
ایتالیا جزء کشورهایی است که غذاهایی با طعم و مزه ویژه دارند. با شناخت معروف ترین غذاهای ایتالیا حتما برای تست این غذاها ترغیب خواهید شد.
کباب اسکندر

طرز تهیه اسکندر کباب خوشمزه و اصل ترکیه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اسکندر کباب یکی از غذاهای لذیذ و معروف در ترکیه است. شما میتوانید با رعایت چند نکته ساده این غذا را در منزل تهیه کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.
ماکارونی با سس بشامل

ماکارونی خوشمزه با سس بشامل عربی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماکارونی یا پاستا یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین غذاها در همه جای دنیاست. این بار ماکارونی را با سس خوشمزه بشامل عربی تهیه کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.
ساندویچ مرغ

ساندویچ مرغ با سیب زمینی کبابی؛ هم سریع هم خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساندویچ مرغ با سیب زمینی کبابی یک ساندویچ خوشمزه و فوق‌العاده ساده ای که نیم ساعته آماده می شود و مناسب پیک نیک آخر هفته با خانواده است.
کاسرول مرغ و سیب زمینی

طرز تهیه کاسرول مرغ و سیب زمینی خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاسرول مرغ و سیب زمینی یکی از پیش غذا های معروف فرانسوی می باشد که طرفداران زیادی دارد در ادامه طرز تهیه این پیش غذا را بخوانید .
کباب لقمه ترکیه ای

طرز تهیه کباب لقمه ترکیه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کباب لقمه ترکیه ای یکی دیگر از کباب های پرطرفدار و خوشمزه ترکیه ای میباشد که طرز تهیه آن بسیار آسان است که ما در ادامه مطلب طرز تهیه این غذا را در اختیار شما قرار می دهیم.
پرده پلو

دستور تهیه “پرده پلو” به روش سنتی ترکیه ای

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“پرده پلو” از قدیمی ترین غذاهای ترکیه است که با مرغ و قارچ تهیه میشود. این پلو خوشمزه و هیجان انگیز را به هیچ وجه از دست ندید و حتما آن را امتحان کنید.
شاورمای مرغ

دستور پخت یک شاورمای مرغ مخصوص لبنانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاورمای مرغ یک غذای لذیذ عربی است که برای میهمانی های کوچک مناسب می باشد. این غذا برای کودکان از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.
 مرغ شکم پر ترکیه ای

طرز تهیه مرغ شکم پر ترکیه ای

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرغ شکم پر در کشورهای مختلف با روش های متفاوتی طبخ می شود. مرغ شکم پر ترکیه ای از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین های این نوع غذا می باشد.
طرز تهیه همبرگر

فرمول پخت همبرگر خونگی مامان پَز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همبرگر جز غذاهای فست فودی می باشد که طرفداران زیادی دارد. با رعایت نکات این دستور تهیه می توانید خوشمزه ترین همبرگر خانگی را تهیه کنید.
پاستا با سس بشامل

غذای خوشمزه امروز؛ پاستا با سس بشامل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاستا از پر طرفدارترین غذاها در همه جای دنیا می باشد که به روش های مختلفی تهیه می شود. این بار پاستا را با سس بشامل تهیه کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.
پخت پاستا

برای آنکه پاستا را مثل ایتالیایی ها بپزید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاستا یکی از محبوب ترین غذاهای در بین مردم است؛ بهترین پاستا همیشه متعلق به ایتالیایی ها بوده است زیرا آنها روش های فوق العاده ای برای پخت این غذا دارند.
کیک پاستا

طرز تهیه کیک پاستا با گوشت و پنیر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیک پاستا یکی از انواع غذاهای فست فودی لذیذ و خوشمزه می باشد که طرز تهیه آسانی دارد شما می توانید در ادامه طرز تهیه این غذا را بخوانید.
کیک لیوانی شکلاتی

طرز تهیه کیک لیوانی شکلاتی در منزل بدون نیاز به فر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیک لیوانی شکلاتی یکی از شیوه های جدید تهیه کیک می باشد که طرفدان زیادی دارد در ادامه طرز تهیه این کیک را برای شما فراهم کرده ایم.
پاستا فتوچینی

طرز تهیه پاستای فتوچینی آلفردو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاستا فتوچینی با سس آلفردو کی از محبوب ترین دستور تهیه های فتوچینی می باشد که طرز تهیه آسانی دارد در ادامه این طرز تهیه را بخوانید.