جوش روی پوست

جوش بعد از اپیلاسیون
بسیاری از خانم ها بعد از انجام اپیلاسیون علت التهاب و ورم پوست و بسته شدن فولیکول ها جوش می زنند که بهتر است نکاتی را قبل از انجام اپیلاسیون برای جلوگیری از جوش بدانند.
جوش صورت

بهترین راه تخلیه جوش صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد برای از بین بردن سریع جوش های صورت از روش ترکاندن استفاده می کنند اما این کار موجب ماندن جای جوش می شود و جوش ها باید با روشی صحیح تخلیه شوند.
جوش ها در نقاط مختلف صورت

بگو کجای صورتت جوش میزنه تا دلیلش رو بگم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جوش ها در نقاط مختلف صورت و بدن علت خاصی دارد و نشان دهنده یک بیماری در بدن است که می توانید با تشخیص علت، جوش ها را درمان کنید.
جوش روی باسن

محلول خانگی درمان سریع جوش روی باسن و ران پا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رفع جوش روی باسن می توانید از کمپرس های سرد و گرم استفاده کنید همچنین یک ادویه نیز به از بین بردن این جوش های مزمن کمک بسیاری می کند.
درمان جوش های سفید

روش نوین طب مدرن برای درمان جوش های سفید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای درمان جوش های سر سفید اطراف چشم چه کارهایی باید انجام دهیم؟ یکی از روش های مناسب، درمان های پزشکی مدرن برای از بین بردن جوش سر سفید زیر چشم است.
ماسک های خانگی ضد جوش

بهترین ماسک های خانگی و طبیعی ضد جوش

زمان مطالعه : 14 دقیقه
برای درمان انواع جوش و آکنه در قسمت های مختلف پوست فقط کافیست ماسک های خانگی ضد جوش و آکنه با مواد طبیعی بسازید و استفاده کنید.
دلایل جوش زدن صورت

کدام قسمت از صورتتان جوش می زند؟ + علت و درمان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ایجاد جوش و آکنه در هر قسمت از صورت حاکی از بروز یک بیماری یا مشکل در ناحیه خاصی از بدن است و هر کدام نیاز به درمان خاصی دارند.
درمان کورک تناسلی

درمان کورک تناسلی این جوش های چرکی درد دار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از درد آور ترین جوش ها، کورک های ناحیه تناسلی هستند که بار روش های خانگی نیز می توان آن ها را درمان کرد اما اگر درمان نشوند میتوانند در قسمت های دیگر بدن هم پخش شوند.
درمان جوش پوست چرب

درمان جوش پوست چرب با روش های فوق العاده موثر و طبیعی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از اصلی ترین دلایلی که در روی پوست جوش می زند چرب بودن پوست است، در ادامه قصد داریم بهترین روش ها را برای درمان جوش پوست چرب را معرفی کنیم.
راه های درمان جوش کمر

با این درمان از شر جوش های کمرتان خلاص شوید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بی خوابی، استرس، و غذاهای ناسالم از علل جوش زدن در کمر می باشند که در طب سنتی درمان های مطمئنی مثل دارچین و سرکه سیب برای رفع آن ها لحاظ شده است.
جوش زیر پوستی

مثل آب خوردن جوش زیرپوستی را درمان کنید + نسخه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پوست تاثیر بسیاری در زیبایی دارد و هر مشکلی در آن زیبایی را به هم میزند و جوش های زیر پوستی صورت یکی از این مشکلاتی است که اغلب افراد دچار آن می شوند.
جوش سرسیاه

ماسک های فوق العاده برای نابود کردن جوش های سرسیاه صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حفظ زیبایی و جوانی پوست حتی در دوره میانسالی نیز فاکتوری بسیار مهم برای زیبایی اغلب مردم است. در ادامه با بهترین روش ها برای درمان جوش های سرسیاه و زیبایی پوست آشنا خواهید شد.
درمان آکنه و جوش پوست سر

8 راه درمان خانگی و سریع جوش پوست سر + روش های پیشگیری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جوش و آکنه پوست سر بشدت دردناک و خارشناک است و دلایل متفاوتی مانند استفاده از ژل مو و عرق کردن باعث جوش و آکنه پوست سر می شوند
درمان اسکار جوش

درمان اسکار جوش با ماست و زردچوبه + روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از انجام روش های درمان آکنه گاهی ردپایی از آن باقی می ماند ، روش های خانگی و طب سنتی در درمان اسکار جوش فوق العاده موثر خواهند بود.
جوش زدن

علت جوش زدن قبل از مهمانی های مهم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما شما هم تجربه کردید زمانی که به مهمانی مهمی دعوت میشوید سروکله جوش ها هم پیدا میشود, علت این جوش زدن ها قبل از مهمانی چیست؟