اندروید

وصل کردن هدست بلوتوث
اگر شما جدیدا هدست بلوتوث خریداری کرده اید، با استفاده از این گزارش از نمناک بصورت مرحله به مرحله با نحوه اتصال هدست بلوتوث به گوشی آشنا خواهید شد.
مرورگر فایرفاکس

دانلود جدیدترین نسخه مرورگر فایرفاکس برای اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرورگر فایرفاکس یکی محبوب ترین و ایمن ترین مرورگرها در جهان است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید آخرین نسخه این مرورگر را برای اندروید دانلود کنید.
اندروید هواوی

چگونه اندروید گوشی هواوی را آپدیت کنیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گوشی های هواوی یکی از محبوب ترین گوشی ها در دنیا می باشند که در این گزارش از نمناک با نحوه آپدیت اندروید هواوی بصورت تصویری آشنا خواهید شد.
روشن نشدن گوشی

دلایل و راه حل های روشن نشدن گوشی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاها ممکن است گوشی های هوشمند بنابر دلایلی بصورت ناگهانی خاموش شوند و دیگر روشن نشوند. در این گزارش از نمناک به دلایل روشن نشدن گوشی خواهیم پرداخت.
مشکلات اندروید

مشکلات اندروید و راه حل های کاربردی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اندروید یکی از محبوب ترین سیسم عامل های جهانی است که در این گزارش از نمناک با مشکلات اساسی اکثر گوشی های اندرویدی به همراه راه حل آشنا خواهید شد.
معرفی 4 برنامه تست گوشی

برنامه های تست گوشی اندرویدی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما به دنبال برنامه تست گوشی دست دوم و هر مدل گوشی اندرویدی هستید در این گزارش از نمناک با 4 برنامه دقیق برای تست سلامت و سخت افزار گوشی آشنا می شوید.
معرفی اندروید باکس

بهترین اندروید باکس های 2020

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اندروید باکس، از دستگاه های قدرتمند و هوشمندساز تلویزیون ها می باشد که در این گزارش از نمناک با بهترین اندروید باکس های 2020 آشنا خواهید شد.
کدهای مخفی اندروید

کدهای مخفی و کاربردی اندروید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما به دنبال کشف راه سریع و جدیدی برای استفاده از اندروید هستید، در این مطلب از نمناک شما را با کدهای مخفی اندروید آشنا خواهیم نمود.
تاریخچه اندروید

تاریخچه کامل سیستم عامل اندروید

زمان مطالعه : 14 دقیقه
شرکت بزرگ و جهانی اندروید یکی از بزرگترین شرکت ها در سطح جهان است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با تاریخچه اندروید و نسخه های مختلف آن اشنا خواهیم کرد.
دانلود QR & Barcode Scanner

دانلود برنامه “بارکد خوان” و QR scanner اندروید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بارکدها این روزها پیشرفت زیادی کرده اند و حتی می توان به لینک های مختلفی را در آنها درج کرد که در ادامه می توانید برنامه “بارکد خوان” و qr code scanner را دانلود کنید.
دانلود برنامه kmplayer

دانلود برنامه “kmplayer” برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه kmplayer یکی از محبوب ترین برنامه های اجرای فایل های ویدیویی است که در این گزارش از نمناک می توانید آخرین نسخه برنامه “kmplayer” را دانلود و نصب نمائید.
دانلود camscanner

دانلود برنامه camscanner برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه camscanner یکی از برنامه های کاربردی در زمینه اسکن فایل های مختلف می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود camscanner کنید.
دانلود برنامه پیکس آرت picsart

دانلود برنامه پیکس آرت برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه ای کاربردی ویرایش تصاویر در گوشی هوشمند خود هستید، در این گزارش از نمناک با برنامه پیکس آرت به همراه لینک های دانلود اندروید و ios آشنا خواهید شد.
دیکشنری لانگمن

دانلود “دیکشنری لانگمن” برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال دیکشنری انگلیسی به انگلیسی هستید، در ادامه این گزارش از نمناک می توانید “دیکشنری لانگمن” را برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون دانلود کنید.
دانلود webex meet

دانلود برنامه “webex meet” اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به برقراری تماس ویدیویی گروهی باکیفیت دارید، در ادامه با برنامه کاربردی “webex meet” برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون به همراه قابلیت ها آشنا خواهید شد.