دانلود QR & Barcode Scanner
بارکدها این روزها پیشرفت زیادی کرده اند و حتی می توان به لینک های مختلفی را در آنها درج کرد که در ادامه می توانید برنامه “بارکد خوان” و qr code scanner را دانلود کنید.

دانلود برنامه بارکد خوان اندروید

بارکدها چند سالی است که در زندگی ما حضور فعال دارند که بیشترین میزان استفاده را در فروشگاه ها، ایستگاه های مترو و BRT، پشت لوازم غذایی و... می توان مشاهده کرد که برای افزایش سرعت ثبت محصولات در فروشگاه واقعا تاثیر مثبت و بسزایی داشته است و در غیر اینصورت شاید خریدهای ساده ما از فروشگاه چند ساعتی طول میکشید چرا باید صبر می کردیم تا فروشنده بصورت دستی و یک به یک محصولات را محاسبه کند و قیمت کل را با کلی سختی اعلام کند که شاید اشکال داشته باشد.

خوشبختانه این مشکل در دنیای امروز وجود ندارد و میلیاردها بارکد وجود دارند که مختص یک محصول هستند. البته نسل جدید بارکد ها به نام QR code به تازگی مورد استفاده قرار گرفته اند که شما می توانید بارکد مخصوص خود را بسازید و به اشتراک بگذارید. برای مثال بجای آنکه شما آیدی کانال، سایت و پیج اینستاگرامی را در بروشور پرینت کنید، می توانید به ازای هر یک از آنها، QR Code مخصوصی را ایجاد کنید تا مشتریان شما بتوانند با گرفتن دوربین در مقابل بارکد، به آأرس مربوطه منتقل شوند.

برنامه بارکد خوان

به همین دلیل در دنیای امروزه، داشتن برنامه بارکد خوان در گوشی هوشمند از اصلی ترین نیازها می باشد و این نیاز با مراجعه به فروشگاه ها، نمایشگاه ها و... بیشتر درک خواهد شد. از این رو ما تصمیم داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه بارکد خوان برای اندروید هر چه بیشتر آشنا سازیم. همراه ما باشید.

قابلیت های برنامه بارکد خوان و Qr scanner

اصلی ترین قابلیت این برنامه ها، اسکن کردن بارکد و ارجاع دادن شما به لینک و کد مربوطه است که تعداد زیادی از این برنامه ها در بستر گوگل پیدا می شود. اما برنامه ای که ما انتخاب کرده ایم، یکی از کامل ترین برنامه ها در این زمینه می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت؛

  1. محیط کاربری ساده و آسان
  2. امکان دانلود از فروشگاه گوگل پلی
  3. اسکن Qr code ها
  4. سرعت العمل بالا
  5. اسکن کردن بارکد بصورت اتوماتیک
  6. ایجاد دسترسی به دوربین گوشی
  7. برنامه رایگان و بدون نیاز به هزینه
  8. امکان روشن کردن فلش دوربین در محیط های تاریک
  9. زوم کردن اتوماتیک برای اسکن بارکد
  10. کامل ترین برنامه اسکن بارکد و Qr code

دانلود برنامه qr code scanner و بارکد خوان

برنامه بارکد خوان

تا این قسمت با برنامه بارکد خوان و قابلیت های آن آشنا شدید و لازم به ذکر است که این دسته از برنامه ها در بستر وب و فروشگاه های مختلف اپلیکیشن به میزان زیادی می توان پیدا کرد که قدرت انتخاب را کاهش می دهند. از این رو ما برنامه ای جامع را به شما معرفی کرده ایم که هم توانایی اسکن بارکد و هم توانایی اسکن Qr code را دارد که در ادامه می توانید با کلیک بر روی گزینه زیر، برنامه را برای سیستم عامل اندروید خود دانلود و نصب کنید؛

بارکد خوان ، دانلود برنامه بارکد خوان و QR scanner اندروید

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : اندروید
وبگردی