پریچهر قنبری

عکس زیبای پریچهر قنبری کنار مرد جوان زندگی اش

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1402کد مطلب : 92039زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویر جدید پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی، چهره جوان و شاداب تر از قبل او را نشان میدهد که این تغییر برای مخاطب جذاب شده.

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در تولد پسرش

پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی سوپراستار سینمای ایران با انتشار ویدیویی در صفحه مجازی خود تولد پسرش محمد امین را تبریک گفت. محمد امین اولین فرزند پریچهر قنبری و شهاب حسینی می باشد که به تازگی 20 ساله شده است. در ادامه تصاویری از تولد پسر بزرگ شهاب حسینی و مادرش را می بینید.

پریچهر قنبری همسر اول شهاب حسینی که سابقه بازی در سینما را نیز دارد، تولد بیست سالگی پسرش محمد امین را تبریک گفت و برای او با احساساتی مادرانه نوشت:

بزرگترین فرزندتون بهترین دوستتونه به همون اندازه که اون نوزاد

با تمام بی تجربگیهای شما بزرگ میشه هم توی زندگی بزرگ میشین......

شما

من با تو بزرگ شدم

تولدت تا همیشه برای من مبارکه......

پسر شهاب حسینی و مادرش

تبریک پریچهر قنبری برای تولد پسرش محمد امین 

پسر شهاب حسینی و پریچهر قنبری

محمد امین حسینی فرزند اول پریچهر قنبری و شهاب حسینی بازیگر توانای سینما و تلویزیون متولد 14/ 11/ 1382 می باشد. اطلاعات دقیقیاز رشته تحصیلی او در دسترس نیست، چندی پیش خبری مبنی بر ازدواج محمد امین در فضای مجازی منتشر شد که از طرف پسر شهاب حسینی تکذیب گشت.

محمد امین که بیشتر شبیه مادرش است، یک برادر به نام امیرعلی دارد که شباهت زیادی به شهاب داشته و متولد تابستان سال 1390 می باشد و اکنون 12 سال دارد.

مختصر بیوگرافی و فیلم های شهاب حسینی

سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی بازیگر، فیلم‌ساز و مجری که با سریال پس از باران پا به عرصهٔ بازیگری گذاشت، متولد 14 بهمن 1352 است که تا کنون جوایز مختلفی را از آن خود نموده است. او در آثاری چون سرزمین مادری، گناه فرشته، پوست شیر، شهرزاد، شین، فروشنده، درباره الی، پلیس جوان، تب سرد، مدارصفر درجه، شوق پرواز، رخساره، بچه‌های ابدی، شمعی در باد، محیا، دل شکسته، جدایی نادر از سیمین، هیس دخترها فریاد نمی زنند و... به ایفای نقش پرداخته است.

عکس زیبای پریچهر قنبری کنار مرد جوان زندگی اش

425
این مطلب مفید بود ؟205
منبع : عکاس هانیه زاحد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی